Przejście do sekcji:

Treść strony - październik

Kolarze z naszej gminy z sukcesami na drużynowych Mistrzostwach Polski

Wychowankowie UKS Kometa Obrowo karierę kontynuują w zespole Copernicus Toruń. Nasi kolarze ruszyli w weekdn 2-3.10.2021 r. do miejscowości Godziesze Wielkie na drużynowe Mistrzostwa Polski, gdzie rywalizowali z zawodnikami z całego kraju. W swoich kategoriach wiekowych chłopcy zajęli drugie miejsce, a dziewczynki trzecie. Z wielkopolski wracają ze srebrnymi i brązowymi medalami, oraz kolejnym doświadczeniem, które na pewno w przyszłości zaprocentuje.

W kategorii junior młodszy wystąpili Szymon Wiśniewski i Tomasz Błażejewski. Zdobyli srebrny medal na dystansie 29km.

W kategorii młodziczka dziewczyny z naszej gminy Sandra Kaczmarek i Natalia Konczalska, wraz z koleżankami z drużyny zdobyły brązowy medal.

Gratulujemy i życzymy dalszego zapału do ciężkiej pracy na treningach!