Przejście do sekcji:

Treść strony - marzec

Znakomite wyniki zawodników AW Team Obrowo na Mistrzostwach Polski

Julia Szyjkowska zdobyła złoto na Mistrzostwach Polski Juniorów w formule kick-light. Została też najlepszą zawodniczką mistrzostw. Paweł Olszewski i Szymon Maciusiewicz zajęli znakomite, piąte miejsca w swoich kategoriach. Gratulujemy!

304 zawodników z 75 klubów z całej Polski wzięło udział Mistrzostwach Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w formule Kick Light, które odbywały się w dniach 10 – 12 marca w Jarosławiu. Wśród nich było troje zawodników naszego klubu A&W Team Obrowo. Znakomicie sobie poradzili!

Julia Szyjkowska wygrała wszystkie swoje walki i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w formule kick-light / junior w -55kg. Julia została też wybrana najlepszą juniorką zawodów!

Paweł Olszewski po bardzo dobrej walce uległ wicemistrzowi świata i odpadł w ćwierćfinale. Ostatecznie Paweł uplasował się na bardzo dobrym, piątym miejscu w kategorii kick-light / junior -75 kg.

Piąte miejsce w klasyfikacji generalnej zajął też Szymon Maciusiewicz w kategorii kick-ligh / senior -84 kg.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i ich trenerom znakomitych wyników!

Klub kickboxingu A&W Team Obrowo jest od lat wspierany finansowo przez gminę Obrowo.