Przejście do sekcji:

Treść strony - marzec

Orzeł Głogowo rozpoczyna 2022 rok od zwycięstwa

Nasze Orły przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły w lutym. Trenowali dwa razy w tygodniu i rozegrali 5 sparingów. Większość z nich zakończyli zwycięstwem, więc nastroje dopisywały. W pierwszym spotkaniu na ulicę Sportową 40 do Głogowa przyjechała drużyna Unislavii Unisław i to właśnie rywale naszych piłkarzy lepiej rozpoczęli mecz. W 9. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Dawid Berej. Orły odpowiedziały w 28. minucie trafieniem Krzysztofa Smolińskiego i tak zakończyła się pierwsza połowa meczu.

W drugiej połowie Orły złapały wiatr w żagle i po zaledwie dwóch minutach od początkowego gwizdka na listę strzelców wpisał się Igor Klimkiewicz. Do swojego dorobku dopisał kolejne trafienie w 66' i  taki rezultat utrzymał się przez 10 minut. Wtedy po niedokładnym rozegraniu w obronie kolejny raz na listę strzelców wpisał się Dawid Berej - zawodnik gości. Mimo sporej nerwowości i kilku niedokładnych zagrań nasi piłkarze rezultat dowieźli do końcowego gwizdka i udanie zainaugurowali rundę jesienną. Przed trenerem i zawodnikami nadal sporo pracy, by wykluczyć błędy i poprawić grę w defensywie. Na plus, jak zwykle, ofensywa i trzy strzelone bramki.

Zawodnikom i trenerowi gratulujemy zwycięstwa i czekamy na kolejne 3 punkty. Następnym rywalem naszych piłkarzy będą Opatrunki Toruń, mecz zaplanowano na niedzielę 20. marca o godzinie 11:00. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe przy ulicy Świętego Józefa 17 w Toruniu.

Orzeł Głogowo 3:2 Unislavia Unisław

Bramki dla Orła:

• Igor Klimkiewicz - 47', 66'
  • Krzysztof Smoliński 28'

• 275551279_4764182223693187_592929252668452384_n
    14. kolejka toruńskiej Klasy B - Orzeł Głogowo 3:2 Unislavia Unisław, fot. fanpage Orzeł Głogowo