Przejście do sekcji:

Treść strony - Inwestycje

Stronicowanie

 • Jak przebiega budowa boiska i placu zabaw?

  Jak przebiega budowa boiska i placu zabaw?

  W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy plac budowy wielofunkcyjnego boiska sportowego i placu zabaw przy Zespole Szkół w Osieku nad Wisłą. Prace są na ukończeniu. W kwietniu br. zostały podpisane dwie umowy: pierwsza na budowę placu zabaw oraz druga – na budowę boiska wielofunkcyjnego. 

   

 • Prace budowlane zakończone

  Prace budowlane zakończone

  Ostatnio odbyło się spotkanie z wykonawcą, który zakończył prace budowlane przy rozbudowie szkoły podstawowej i budowie przedszkola w Brzozówce. Wraz z nowym rokiem szkolnym do ławek zasiądą tam uczniowie.  

   

 • Zaawansowany etap projektowy sali gimnastycznej

  Zaawansowany etap projektowy sali gimnastycznej

  Otrzymaliśmy wstępną koncepcję architektoniczną sali gimnastycznej, która będzie znajdować się przy Szkole Podstawowej w Łążynie II. Powierzchnia zabudowy planowanej inwestycji to około 1650 m kw.

   

 • Trwa instalacja zbiornika wody

  Trwa instalacja zbiornika wody

  Inwestycja pn. „Przebudowa z rozbudową stacji uzdatniania wody w Osieku nad Wisłą” jest w trakcie. Obecnie stawiany jest przez wykonawcę zbiornik gromadzący wodę pitną.  Zakres trwającej inwestycji obejmuje wykonanie dodatkowego zbiornika gromadzącego wodę i związaną z tym przebudowę instalacji wewnętrznej. Całość zamierzenia budowlanego odbywa się na działce istniejącej stacji wodociągowej w Osieku nad Wisłą.

   

 • Cała ulica Szembeka z asfaltem

  Cała ulica Szembeka z asfaltem

  Jest umowa na przebudowę ostatniego, niezmodernizowanego jeszcze odcinka ulicy Szembeka w Szembekowie. Do końca sierpnia 2024 roku droga będzie gotowa. 29 kwietnia została podpisana umowa na przebudowę końcowego odcinka ulicy Szembeka w Szembekowie. Dzięki temu niemalże 2,5 km ulica będzie na całej długości posiadać nawierzchnię asfaltową. 

   

 • Modernizacja dróg trwa

  Modernizacja dróg trwa

  Przebudowa dróg w gminie postępuje. Wykonawcy obecnie przebudowują kolejne odcinki dróg, w tym chodnik z Dobrzejewic do Zawał.  Obecnie trwają prace w Szembekowie na ulicy Szembeka, w Obrowie na ulicy Energetycznej, w Brzozówce na ulicach Gruszowej oraz Okrężnej oraz nadal trwają prace przy budowie nowego chodnika z Dobrzejewic do Zawał. 

 • Do końca czerwca powstanie i boisko i plac zabaw

  Do końca czerwca powstanie i boisko i plac zabaw

  W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie w celu podpisania umowy z wykonawcą, który będzie odpowiedzialny za budowę boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Osieku nad Wisłą. Tydzień temu, 17 kwietnia 2024 r., podpisana została również umowa na budowę placu zabaw przy ww. szkole. 

 • Kwiatowa i ulice przyległe z kanalizacją

  Kwiatowa i ulice przyległe z kanalizacją

  W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę na budowę kanalizacji sanitarnej w Szembekowie na ulicy Kwiatowej i ulicach do niej przyległych, tj. Jaśminowej, Lawendowej, Krokusowej i Sasankowej. 

   

 • Osiek nad Wisłą z gotową kanalizacją

  Osiek nad Wisłą z gotową kanalizacją

  Mieszkańcy osiemnastu ulic już mogą podłączyć się do kanalizacji, a wkrótce zostanie ogłoszony przetarg na budowę kanalizacji na kolejnych dwóch ulicach. Prace będą również prowadzone w Szembekowie na nowych odcinkach oraz zostanie przygotowana dokumentacja projektowa na budowę kanalizacji w Oborach. 

   

 • Co znajdzie się na boisku przy osieckiej szkole? 

  Co znajdzie się na boisku przy osieckiej szkole? 

  Mamy projekt na boisko wielofunkcyjne przy szkole w Osieku nad Wisłą. W trakcie jest również postępowanie przetargowe na realizację powyższej inwestycji. W skład boiska wchodzą: boisko do piłki ręcznej,  2 boiska do koszykówki, 2 boiska do piłki siatkowej, czterotorowa, 60-metrowa bieżnia prosta, skocznia w dal z 22-metrowym rozbiegiem. Boisko będzie oświetlone i ogrodzone. Zostaną zamontowane również piłkochwyty.  Po obu stronach boiska znajdą się trybuny. 

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony