Przejście do sekcji:

Treść strony - Oświata

Stronicowanie

 • Zdolni w odwiedzinach u wójta

  Zdolni w odwiedzinach u wójta

  Agnieszka – stypendystka, a także wyróżnieni: Emilka, Marysia, Olek i Bartek z Akademii Zdolnych odwiedzili wójta Andrzeja Wieczyńskiego. Nie mogli być oni obecni na gali, toteż podczas wizyty odebrali nagrody. 

 • Jak poszło ósmoklasistom na egzaminie? 

  Jak poszło ósmoklasistom na egzaminie? 

  Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Mają one decydujący wpływ w ubieganiu się o miejsca w szkołach ponadpodstawowych. Dlatego też przyjrzeliśmy się efektom wieloletniej pracy uczniów. 

 • Nagrody wręczone. IV gala Akademii Zdolnych Wójta Gminy Obrowo za nami

  Nagrody wręczone. IV gala Akademii Zdolnych Wójta Gminy Obrowo za nami

  5 lipca w Świetlicy Wiejskiej w Obrowie odbyła się gala wręczenia nagród Akademii Zdolnych Wójta Gminy Obrowo za rok szkolny 2023/2024. Dziesięcioro najwybitniejszych oraz czternaścioro wyróżnionych uczniów ze szkół gminy Obrowo odebrało nagrody. Podczas uroczystości laureatów oklaskiwali dumni rodzice, dziadkowie, opiekunowie oraz zaproszeni goście.

 • Kolejni najwybitniejsi. Stypendia „Akademii Zdolnych Wójta Gminy Obrowo” za rok szkolny 2023/2024 przyznane

  Kolejni najwybitniejsi. Stypendia „Akademii Zdolnych Wójta Gminy Obrowo” za rok szkolny 2023/2024 przyznane

  Mamy zaszczyt przedstawić stypendystów 4. edycji „Akademii Zdolnych Wójta Gminy Obrowo” za rok szkolny 2023/2024. Laureaci otrzymają stypendia w wysokości 3 000,00 zł oraz certyfikaty poświadczające przynależność do elitarnego grona stypendystów. 

 • Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Obrowie

  Wójt Gminy Obrowo ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Obrowie. Do konkursu mogą przystąpić osoby, która spełniają wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce.

   

 • Gratulacje z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024

  Gratulacje z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024

  Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 gratuluję wszystkim Uczniom osiągniętych wyników. Życzę Wam słonecznych i bezpiecznych wakacji. Oby były one pełne fantastycznych chwil, wielu wrażeń i niezapomnianych przygód. Wykorzystajcie ten czas na wypoczynek, a zarazem na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

 • „Ręce mamy po to, aby pomagać.”

  „Ręce mamy po to, aby pomagać.”

  „Człowiek jest albo głupi albo mądry.”, „Włącz myślenie!”, „Największą głupotą jest to, że nie czytamy książek.” Te i inne hasła wybrzmiały 28 maja 2024 r. w hali sportowej w Dobrzejewicach podczas wyjątkowego spotkania w ramach zajęć profilaktycznych.

   

 • Czwarta edycja „Akademii Zdolnych Wójta Gminy Obrowo”

  Czwarta edycja „Akademii Zdolnych Wójta Gminy Obrowo”

  Już po raz czwarty przyznamy 10 stypendiów po 3 000 zł na ucznia oraz certyfikat potwierdzający przynależność do elitarnego grona stypendystów. Rozpoczynamy nabór wniosków do Akademii Zdolnych. Stypendia ponownie będą przyznane w trzech kategoriach: za wybitne wyniki w nauce, za wybitne osiągnięcia artystyczne lub za wybitne osiągnięcia sportowe. 

Stronicowanie

Przejdź do początku strony