Przejście do sekcji:

Treść strony - Kultura

Stronicowanie

 • Jak obchodziliśmy tegoroczne Święto Plonów w naszej gminie?

  Jak obchodziliśmy tegoroczne Święto Plonów w naszej gminie?

  W niedzielę, 3 września, w Głogowie odbyły się Dożynki Gminne. To niezwykle ważne wydarzenie, które łączy tradycję, kulturę i wspólnotę lokalną. Około godziny 13 na boisko sportowe ruszył korowód dożynkowy prowadzony przez orkiestrę dętą, poczty sztandarowe gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, Koła Łowieckiego i Szkół Podstawowych z terenu gminy Obrowo.

 • Wieczór autorski

  Wieczór autorski

  Zapraszamy na wieczór autorski promujący ukazanie się tomiku wierszy  „POD KORĄ MILCZENIA” Agnieszki Jabłońskiej  24 sierpnia o godzinie 18.00 w Auli Szkoły Podstawowej w Obrowie. 

 • Dożynki Gminne w Głogowie

  Dożynki Gminne w Głogowie

  Wójt Gminy Obrowo zaprasza na Dożynki Gminne -  3 września 2023r. - boisko sportowe w Głogowie .

  Rozpoczynamy Mszą Świętą polową o godzinie 13.00

 • Kujawsko-Pomorskie Dni Szlaku św. Jakuba

  Kujawsko-Pomorskie Dni Szlaku św. Jakuba

  Ośrodek Chopinowski w Szafarni wraz Fundacją Chopin w Ogrodzie Sztuk zapraszają na z Kujawsko-Pomorskich Dni Szlaku św. Jakuba.Dniem kulminacyjnym będzie niedziela, 23 lipca 2023 roku. Kujawsko-Pomorskie Dni Szlaku św. Jakuba rozpoczną się startem Camino Polaco Półmaratonu. Jego trasa biegnie od Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni do Rynku Nowomiejskiego w Toruniu.

 • Za nami XIV Przegląd Tradycyjnych Kapel Weselnych...

  Za nami XIV Przegląd Tradycyjnych Kapel Weselnych...

  W sobotnie słoneczne popołudnie,  8 lipca odbyła się coroczna impreza XIV Przegląd Tradycyjnych Kapel Weselnych. Śpiew, dzwięki instrumentów, wspaniała muzyka rozbrzmiewały do późnych godzin. Nie da się ukryć, że to wszystko wprowadziło publiczność w niezwykły klimat

Stronicowanie

Przejdź do początku strony