Przejście do sekcji:

Treść strony - Odpady komunalne

Kontakt ws. odbioru odpadów

Gospodarką odpadami w Urzędzie Gminy Obrowo zajmuje się Daria Szczęsna, tel. 56 678 60 22 wew. 182

e-mail: odpadykomunalne@obrowo.pl

Zgodnie z rozstrzygniętym przetargiem za odbiór i zagospodarowanie odpadów w latach 2020 - 2021 z terenu gminy Obrowo odpowiada Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 159.

Kontakt do MPO Sp. z o.o. w Toruniu:

sekretariat: tel. 56 63 98 119, e-mail: sekretariat@mpo.torun.pl

Biuro Obsługi Klienta tel. 56 63 98 124, e-mail: bok@mpo.torun.pl

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Obrowo

 • Święta, Nowy Rok, Trzech Króli - zmiana terminu odbioru odpadów

  Święta, Nowy Rok, Trzech Króli - zmiana terminu odbioru odpadów

  W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Trzech Króli zmienią się terminy odbioru odpadów. W naszej gminie zmiana dotyczy tylko wywozu odpadów zmieszanych. Prosimy o zapoznanie się z nowymi datami odbioru odpadów, ponieważ Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu zaplanowało wywozy w dniach poprzedzających święta i dni wolne.

   

 • Harmonogram odbioru odpadów w 2021 roku

  Harmonogram odbioru odpadów w 2021 roku

  Jest już gotowy harmonogram odbioru odpadów w 2021 roku. Przygotowaliśmy go w nowym, bardziej czytelnym układzie. Ulotka wkrótce będzie dostępna w urzędzie gminy i u sołtysów. W formie pliku pdf harmonogram znajdą Państwo stale w zakładce „Odpady” oraz „Dla mieszkańca”.  W tych zakładkach przypominamy również zasady segregacji odpadów oraz informujemy o działaniach gminnego pszoku - punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

 • kontenery na odpady

  Od środy 9 grudnia ponownie otwieramy pszok

  Punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych był nieczynny, ponieważ u jednego z pracowników oczyszczalni w Dobrzejewicach stwierdzono koronawirusa. Punkt jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców. Nie są w nim przyjmowane odpady od firm, ponieważ gminny system gospodarowania odpadami obejmuje tylko posesjeod zamieszkałe. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorcy muszą zawrzeć osobną umowę z firmą odbierającą odpady. PSZOK jest czynny od środy do soboty w godz. 8.00 – 16.00

   

Przejdź do początku strony