Przejście do sekcji:

Treść strony - Odpady komunalne

Kontakt ws. odbioru odpadów

Gospodarką odpadami w Urzędzie Gminy Obrowo zajmuje się Daria Szczęsna, tel. 56 678 60 22 wew. 182

e-mail: odpadykomunalne@obrowo.pl

Zgodnie z rozstrzygniętym przetargiem za odbiór i zagospodarowanie odpadów w latach 2020 - 2021 z terenu gminy Obrowo odpowiada Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 159.

Kontakt do MPO Sp. z o.o. w Toruniu:

sekretariat: tel. 56 63 98 119, e-mail: sekretariat@mpo.torun.pl

Biuro Obsługi Klienta tel. 56 63 98 124, e-mail: bok@mpo.torun.pl

Gmina prowadzi punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych, który znajduje się w Dobrzejewicach przy oczyszczalni ścieków (zjazd od drogi krajowej nr 10).

Przejdź do informacji o zasadach działania i godzinach otwarcia pszoku

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Obrowo

Stronicowanie

 • 5 pojemników na odpady

  Święto 3 Maja - zmiana terminu odbioru odpadów 

  Ze względu na Święto Konstytucji 3 Maja zmieniają się terminy odbioru odpadów. W poniedziałek jest dzień wolny. We wtorek 4 maja MPO odbierze odpady tak, jak w poniedziałek oraz wykona połowę trasy wtorkowej: Łążynek od numeru 76 do 123, Dobrzejewice ul. Kościelna i Wesoła. W środę 5 maja odpady będą odbierane jak w środę oraz dokończona ma być trasa z wtorku.
  #obrowonaszagmina

 • kontenery na odpady

  Otwieramy pszok. Przypominamy zasady jego działania

  W środę 21 kwietnia otwieramy pszok w Dobrzejewicach. Punkt będzie czynny w środy, czwartki i w piątki w godz. 8.00 - 16.00, w soboty w godz. 9.00 - 12.00. Przypominamy: pszok przeznaczony jest wyłącznie dla mieszkańców naszej gminy, nie firm! Przyjmowane są w nim odpady surowcowe i niebezpieczne – już posegregowane. Mieszkańcy mają możliwość nieodpłatnego oddania w pszok do 300 kg odpadów poremontowych i budowlanych na gospodarstwo domowe rocznie.
  #obrowonaszagmina

   

 • Trwa odbiór odpadów wielkogabarytowych

  Trwa odbiór odpadów wielkogabarytowych

  W tym tygodniu (22 – 26 lutego) oraz w dniu 1 marca z terenu naszej gminy odbierane są wielkie gabaryty. Są to takie odpady, które ze względu na swoje rozmiary nie mieszczą się w przydomowych pojemnikach. Wielkie gabaryty to np. stare meble, dywany, lustra, zabawki, rowery. Pamiętajmy, że elektrośmieci to nie odpady wielkogabarytowe. Elektrośmieci oddajemy do pszoków lub w sklepach oferujących sprzęt rtv agd. Każdy sklep ma obowiązek przyjąć od nas elektrośmieci, niezależnie od tego, czy kupiliśmy sprzęt w tym punkcie, czy też nie.

   

 • Święta, Nowy Rok, Trzech Króli - zmiana terminu odbioru odpadów

  Święta, Nowy Rok, Trzech Króli - zmiana terminu odbioru odpadów

  W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Trzech Króli zmienią się terminy odbioru odpadów. W naszej gminie zmiana dotyczy tylko wywozu odpadów zmieszanych. Prosimy o zapoznanie się z nowymi datami odbioru odpadów, ponieważ Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu zaplanowało wywozy w dniach poprzedzających święta i dni wolne.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony