Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport

Stronicowanie

 • Sportowa gala powiatu toruńskiego.

  Sportowa Gala Powiatu Toruńskiego.

  Starostwo Powiatowe w Toruniu w dniu 19 czerwca na hali sportowo-widowiskowej w Gronowie wyróżniło najlepszych sportowców i ich trenerów za osiągnięcia w roku 2023.

 • Trójbój lekkoatletyczny rozegrany w Łążynie II

  Trójbój lekkoatletyczny rozegrany w Łążynie II

  25 maja 2024 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Łążynie II został rozegrany trójbój lekkoatletyczny, w którym wzięły udział reprezentacje 4 szkół. 38 uczniów z klas IV i młodszych startowało w biegu na dystansie 60 metrów, w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. 

 • Informacja sportowa

  Informacja sportowa

  W sobotę 25 maja od godz. 09.00 w Łążynie II  dziewczęta i chłopcy z kl. 3-4 szkół podstawowych gminy Obrowo odbędą zawody w trójboju lekkoatletycznym (bieg na dystansie 60 m., skok w dal, rzut piłeczką palantową). Natomiast w niedzielę 26 maja od godz. 10.00 na boisku "Orlik" w Dobrzejewicach zostanie rozegrany gminny turniej piłki nożnej drużyn dorosłych.
  Zapraszamy!

 • AKT Budo na Pucharze Europy w Słowenii 

  AKT Budo na Pucharze Europy w Słowenii 

  W dniach 17 - 19 maja członkowie Akademii Karate Tradycyjnego Budo brali udział w Pucharze Europy Dzieci i Mistrzostwach Europy Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym Fudokan w Słowenii.

 • AKT Budo na Baltic Cup

  AKT Budo na Baltic Cup

  W dniu 12 maja 2024 r. zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego BUDO uczestniczyli w turnieju Baltic Cup w Gdyni, z którego wrócili z kolejnymi sukcesami.

   

 • Orlik w Dobrzejewicach otwarty!

  Orlik w Dobrzejewicach otwarty!

  Z radością informujemy, że od miesiąca maja czynne będzie boisko orlik, które w naszej gminie znajduje się przy Zespole Szkół w Dobrzejewicach - Dobrzejewice 57B. W roku 2024, podobnie jak miało to miejsce w poprzednim, wiodącym animatorem boiska jest Dariusz Rozwadowski, który przyjmuje zapisy grup i chętnych chcących korzystać z orlika.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony