Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport

Sport

Stronicowanie

 • Jakub Krzyżanowski i Agnieszka Rutkowska zwcyięzcami 4. turnieju w indywidualnym tenisie stołowym

  Jakub Krzyżanowski i Agnieszka Rutkowska zwycięzcami 4. turnieju w indywidualnym tenisie stołowym

  Dwudziestu czterech zawodników w ostatnią niedzielę stawiło się na rywalizacji w Brzozówce. Emocji jak zwykle nie brakowało. Wśród kobiet po raz drugi najlepsza okazała się Agnieszka Rutkowska z Głogowa. Wśród mężczyzn zwycięzcą został Jakub Krzyżanowski, również mieszkaniec Głogowa. W klasyfikacji Grand Prix wśród kobiet liderem pozostaje niedzielna mistrzyni, wśród mężczyzn liderem jest Piotr Zieliński z Brzozówki. Kolejny turniej zaplanowano na 13. lutego w Obrowie.

   

 • Turniej Szachowy 13 lutego 2022 r. w SP w Obrowie

  Turniej Szachowy 13 lutego 2022 r. w SP w Obrowie

  W szkołach prowadzono lub prowadzone są nadal koła szachowe. Szkoła Podstawowa w Obrowie przy wsparciu samorządu organizuje kolejny turniej szachowy w dniu 13 lutego 2022 roku dla mieszkańców gminy Obrowo z podziałem na 4 kategorie wiekowe (dzieci, młodież i dorośli). Możliwe jest też uzyskanie przez uczestnika zawodów kategorii szachowej. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:30. Zapisy i odprawa techniczna od godziny 9:00.

 • 4. turniej otwarty Gminy Obrowo w indywidualnym tenisie stołowym już w najbliższą niedzielę

  4. turniej otwarty gminy Obrowo w indywidualnym tenisie stołowym już w najbliższą niedzielę

  Zmagania w dniu 16.01.2022 r. odbędą się jak zwykle w hali sportowej w Brzozówce od godz. 10.00. W zawodach mogą brać udział mieszkańcy gminy Obrowo i gmin ościennych, bez ograniczenia wieku i płci. Zapisy w dniu zawodów. Przypominamy, że zawodników obowiązuje nie tylko regulamin hali sportowej, ale również aktualne normy sanitarno-epidemiologiczne. Regulamin cyklu turniejów oraz wszelkie informacje znajdują się w zakładce "Sport dorosłych (masowy)".

 • Styczniowy turniej halowej piłki nożnej wygrywa Impact Obrowo

  Styczniowy turniej halowej piłki nożnej wygrywa Impact Obrowo

  To był już trzeci turniej zimowego cyklu rozgrywek halowej piłki nożnej dorosłych. W hali sportowej Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego stawiły się 4 drużyny. Impact Obrowo, Wisła Osiek, Obory oraz FC Sąsieczno. Zwycięzcami zostali zawodnicy z Obrowa. Ich bilans bramkowy 24GZ; 0GS robi wrażenie, drugie miejsce przypadło Wiśle Osiek, podium zamknęła drużyna FC Sąsieczno. W klasyfikacji generalnej liderami pozostają ex aequo Wiślacy i FC Sąsieczno.

 • Monika Sonnenberg brązową medalistką Grand Prix Polski Żaków

  Monika Sonnenberg brązową medalistką Grand Prix Polski Żaków

  Kilka tygodni temu pisaliśmy o jej ogromnym talencie i osiągnięciach. Pod koniec ubiegłego roku po raz kolejny udowodniła, że jest w krajowej czołówce wśród grupy wiekowej żak. Na imprezie w Sępólnie Krajeńskim, jak czytamy na stronie Polskiego Związku Tenisa Stołowego była wymieniana wśród faworytek imprezy i w tym stwierdzeniu było wiele prawdy. Do finału brakowało niewiele, ale nasza zdolna tenisistka mieszkająca w Szembekowie tym razem wraca z brązowym medalem.

 • Konkurs na realizację zadań sportowych

  Konkurs na realizację zadań sportowych

  Do 25 stycznia br. do godz. 16.00 czekamy na oferty dotyczące realizacji zadań sportowych na terenie naszej gminy w 2022 roku. Do podziału jest 170 000 zł. Zadanie powinno być realizowane dla jak największej liczby mieszkańców gminy Obrowo. Dofinansowanie może być przeznaczone w szczególności na realizację programów szkolenia sportowego, zakup sprzętu sportowego, obuwia, odzieży sportowej, pokrycie kosztów organizowania regularnych zawodów czy kosztów korzystania z obiektów sportowych.

 • Seniorzy wiedzą, jak upadać bezpiecznie

  Seniorzy wiedzą, jak upadać bezpiecznie

  Gmina zakończyła realizację projektu dla osób w wieku 60+, które chciały wziąć udział w prozdrowotnym programie mającym na celu zwiększenie wśród seniorów sprawności fizycznej i wiedzy o tym, jak bardzo wpływa ona na zdrowie. Program oferował szkolenia edukacyjne oraz badania kwalifikacyjne, na które składały się testy sprawnościowe, testy psychologiczne, skład ciała, EKG, wykonane przez lekarza specjalistę.

   

   

 • Dziewczęta z SP Brzozówce mistrzyniami gminy w siatkówce

  Dziewczęta z SP Brzozówce mistrzyniami gminy w siatkówce

  Igrzyska sportowe młodzieży szkolnej z terenu naszej gminy za nami. Rywalizacja odbywała się wśród roczników 2007-2008. Reprezentacje wystawiły Szkoły Podstawowe z Osieka nad Wisłą, Łążyna II, Obrowa oraz Brzozówki. Najlepsze okazały się reprezentantki gospodarzy, które 02. lutego będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych. Drugie miejsce zajęły reprezentantki Obrowa, podium domknęła reprezentacja Łążyna II.

 • Ostatni tegoroczny turniej halowej piłki nożnej seniorów za nami

  Ostatni tegoroczny turniej halowej piłki nożnej seniorów za nami

  Do rywalizacji w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą zgłosiło się 5 drużyn, w tym 3 z Obrowa. Nad przeprowadzeniem rozgrywek czuwał gminny koordynator sportu Dariusz Machajewski. Najlepsi okazali się zawodnicy Impactu Obrowo, drugie miejsce zajęli piłkarze z FC Sąsieczno. Trzecia lokata przypadła drużynie Asfalt Obrowo. Poza podium znalazła się Wisła Osiek oraz Hattrick Obrowo. Była to druga impreza zimowego cyklu. Na kolejne będzie trzeba poczekać do nowego roku.

 • Ponad 2200 złotych zebrał Impact Obrowo dla Majki Skrzynieckiej chorującej na SMA typu I

  Ponad 2200 złotych zebrał Impact Obrowo dla Majki Skrzynieckiej chorującej na SMA typu I

  Impact Obrowo zorganizował charytatywny turniej mikołajkowy "Gramy dla Majeczki" o Puchar Wójta Gminy Obrowo. O wsparcie poprosiła ich Marta Michalska z naszej gminy, która wspiera organizację zbiórki. Nasi bohaterowie z Obrowa udowodnili kolejny raz, że są ekipą od zadań specjalnych. Na turnieju wystąpiło dziewięć drużyn z terenu całej Polski. Obrowianie przygotowali również ciasta, które w trakcie turnieu sprzedawali. Mimo niewielu gości zewnętrznych udało im się uzbierać pokaźną sumę 2205,09 zł.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony