Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport

Sport

Stronicowanie

 • Piłkarze na boisku

  Piłkarze wracają na boiska, ale mecze bez udziału publiczności

  W sobotę 24 kwietnia kolejny mecz Orzeł Głogowo. Nasi piłkarze zagrają o drużyną Błękitni Podwiesk. Początek spotkania o godz. 15.00. Z kolei w środę 28 kwietnia Orzeł Głogowo pojedzie na mecz wyjazdowy do lidera rozgrywek drużyny Victoria Lisewo. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00. Mecze muszą być niestety rozgrywane bez udziału publiczności. Ze względu na epidemię na obiekcie sportowym może przebywać nie więcej niż 25 osób. Rozegranie meczu piłkarskiego jest więc możliwe tylko z udziałem dwóch 11-osobowych zespołów przy udziale 3 sędziów. #razemdlaobrowa

 • Dziewięciu zawodników z A&W Team w kadrze narodowej

  Dziewięciu zawodników z A&W Team w kadrze narodowej

  Coraz więcej naszych w kadrze narodowej! Grzegorz Błotnicki, Natalia Maćkiewicz, Jakub Muchewicz, Michał Błotnicki, Klaudia Koc, Julia Szyjkowska, Łukasz Kalinowski, Paweł Perlik, Paweł Olszewski - dziewięcioro zawodników A&W Team Obrowo dostało powołanie do kickbokserskiej kadry narodowej. Odbyły się już pierwsze konsultacje kadetów młodszych i starszych w wersji kick-light, w których uczestniczyło dziewiętnaście klubów z całej Polski.
  #obrowonaszagmina #razemdlaobrowa

   

 • Zapraszamy na orlik w Dobrzejewicach

  Zapraszamy na orlik w Dobrzejewicach

  Rząd poluzował obostrzenia związane z uprawieniem sportu na wolnym powietrzu. Dlatego otwieramy orlik w Dobrzejewicach. W tygodniu 19 – 25 kwietnia boisko otwarte będzie w godzinach 16.00 – 20.00, za wyjątkiem soboty 24 kwietnia, kiedy będzie czynne dla mieszkańców w godz. 11.00 – 14.00. Grafik prowadzi i boisko udostępnia animator Dariusz Rozwadowski tel. 609 463 997. Aby skorzystać z orlika, należy kontaktować się panem Darkiem. #razemdlaobrowa #obrowonaszagmina

 • Jest szansa: eWinner Apator Toruń – Obrowo w nowym sezonie

  Jest szansa: eWinner Apator Toruń – Obrowo w nowym sezonie

  Gmina podejmie rozmowy z prezes KS Toruń SA Iloną Termińską o sponsorowaniu w przyszłym sezonie drużyny żużlowej. – Wspomagamy rozwój wielu dyscyplin sportowych, np. piłkę nożną, kickboxing, karate, kolarstwo. Warto poszerzyć tę listę o żużel  – ocenia wójt Obrowa Andrzej Wieczyński. Jeśli rozmowy z zarządem Klubu przebiegną pomyślnie, od przyszłego sezonu drużyna będzie nosić nazwę eWinner Apator Toruń – Obrowo. Zależy nam na zostaniu sponsorem tytularnym, aby nazwa gminy widniała w oficjalnej nazwie klubu.
  #razemdlaobrowa #sportwobrowie #obrowonaszagmina

   

 • Znakomity początek sezonu dla A&W Team Obrowo: 8 medali!

  Znakomity początek sezonu dla A&W Team Obrowo: 8 medali!

  Dwunastu zawodników klubu kickbokserskiego A&W Team Obrowo wzięło udział w Mistrzostwach Pomorza w kickboxingu w formule kick-light, kóre odbyły się w Luzinie koło Wejherowa. W zawodach brało udział 38 klubów z całej Polski. Z 264 zawodników aż 8 naszych wróciło z medalami. Złoto: Julia Szyjkowska, Klaudia Koc, Paweł Perlik, brąz: Borys Damrath, Paweł Olszewski, Michał Błotnicki, Jakub Muchewicz, Weronika Kosmela. Dziękujemy! Gratulujemy!

 • dzieci na boisku wraz z trenerem

  Od piątku zapraszamy na orlika do Dobrzejewic

  W piątek 19 marca ruszają pierwsze zajęcia na gminnym orliku przy szkole w Dobrzejewicach. Zajęcia odbywać się będą z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego dla tego typu obiektów. Orlik ma nowego opiekuna. Od tego roku jest nim Dariusz Rozwadowski, mieszkaniec Głogowa, nauczyciel wychowania fizycznego i historii w szkole podstawowej w Kowalewie Pomorskim, trener amatorskiej drużyny piłkarskiej LKS Promień Kowalewo Pomorskie.

   

 • walka karate dwóch chłopców

  Stu karateków w Obrowie na Awar Cup 2021

  Stu zawodników i zawodniczek z całej Polski wzięło udział w Awar Cup 2021 – w piątym turnieju karate o puchar wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego. Naszą gminę reprezentowała Akademia Karate Budo. Zawodnicy i uczniowie ze szkół w Osieku nad Wisłą, Łążynie i Obrowie zajęli bardzo dobre miejsca medalowe. Organizatorem był Polski Związek Karate Komisja Karate  Fudokan wraz z Akademią Karate Tradycyjnego Budo z Obrowa.

   

 • piłkarz z piłką

  Impact Obrowo remisuje 4:4

  Wystartowały rozgrywki szóstek piłkarskich toruńskiej Futbol - Areny. Impact Obrowo zremisował 4:4 z Dekam Pokrycia Dachowe w pierwszej kolejce rozegranej na boiksu przy ul. Wojska Polskiego. Bramki dla naszych zdobyli: Patryk Wrześniewsk - 2, Patryk Ostrowski – 1, Dawid Chmielewski – 1. Żółtą kartkę sędzia Mateusz Koniuszek pokazał bramkarzowi Impactu Radosławowi Stanisławskiemu.

   

 • piłka nożna

  Orzeł Głogowo zwycięża 4:1 

  W pierwszym meczu tego sezonu klasy A Orzeł Głogowo pokonał LZS Bobrowo 4:1 w meczu rozgrywanym w sobotę w Głogowie. Bramki dla naszych zdobyli: Paweł Wieczyński – 3 i Jan Kulasiński – 1. Była to 14. kolejka klasy A. Kolejna okazja do oglądania meczu w Głogowie będzie 27 marca. Orły zagrają z Węgrowianką Węgrowo. Wcześniej, 20 marca, Orzeł Głogowo zmierzy się LKS Victoria w Lisewie.

   

   

 • Dziecko na rowerze

  Dobry początek sezonu dla Komety Obrowo

  Dobrymi wynikami Kometa Obrowo rozpoczyna tegoroczny sezon. W Kaliszu, na otwartych mistrzostwach w kolarstwie MTB, Nadia Figurska zajęła 7. miejsce, Angelika Lipińska 11. miejsce, a Tatiana Murawska była 13. Dziękujemy, gratulujemy! Kilka słów od Nadii: „Po dłuższej przerwie od ścigania znowu mogłam wrócić do rywalizacji, której mi w ostatnim czasie brakowało. Jestem zadowolona z mojego wyniku.” Mateusz Wiśniewski miał defekt.

   

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony