Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport

Stronicowanie

 • W Dzikowie mieszka młody, obiecujący żeglarz

  W Dzikowie mieszka młody, obiecujący żeglarz

  Gustaw Zalewski, bo o nim mowa, to 16-letni mieszkaniec naszej gminy. Obecnie uczy się w III Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu.  Żegluje od 6-go roku życia. Początkowo na łódce klasy Optymist, następnie w klasie ILCA 4 - obecnie na klasie Laser/ ILCA 6. Będąc w klasie ILCA 4 był członkiem kadry narodowej.

 • Mistrzowie Europy w drużynowym strzelaniu długodystansowym

  Mistrzowie Europy w drużynowym strzelaniu długodystansowym

  W dniach od 8 do 10 września br. na poligonie w Drawsku Pomorskim odbywały się Mistrzostwa Europy w strzelaniu długodystansowym. Piotr Sumiński z Zębówca i Bronisław Malanowski z Silna brali udział w zawodach w dwóch klasach sprzętowych: SNIPER I FTR na dystansie 300, 600 i 800 m.

   

 • Szkolenie członków AKT „Budo” 

  Szkolenie członków AKT „Budo” 

  Członkowie Akademii Karate Tradycyjnego „Budo” w dniach od 31 sierpnia do 3 września 2023 r. brali udział w Międzynarodowym Szkoleniu Polskiego Związku Karate Tradycyjnego w Giżycku.

   

 • Międzyszkolny wyścig kolarski na rowerach górskich

  Międzyszkolny wyścig kolarski na rowerach górskich

  Zapraszamy w środę 20.09 o godzinie 9.00 do  Zawał ,,Leśny Zakątek" Szkoły Podstawowe z Gminy Obrowo na międzyszkolne zawody rowerowe dla klas 4 i 5 chłopcy i dziewczynki organizowane przez Kometę Obrowo.

   

 • Rywale zdeklasowani

  Rywale zdeklasowani

  Mecze odbyły się podczas pikniku rodzinnego zorganizowanego na boisku firmy Reiter w Kawęczynie w sobotę 2 września. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji: dmuchańce, watę cukrową, grilla, symulator dachowania, pokazy strażackie, retro-militaria. Liczne zabawy kończyły się nagrodami. 

   

 • Tenis ziemny w Obrowie? Czemu nie?

  Tenis ziemny w Obrowie? Czemu nie?

  Drodzy amatorzy tenisa ziemnego, boisko sportowe w Obrowie zostało dla Was specjalnie dostosowane. 
  Zakupiono niezbędny sprzęt (słupki, tuleje, naciąg, siatkę) oraz rakiety do tenisa ziemnego i piłki. Zostało również wyznaczone pole do gry. 

 • UKS „Kometa Obrowo” po zgrupowaniu

  UKS „Kometa Obrowo” po zgrupowaniu

  Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Kometa Obrowo” wzięli udział w zgrupowaniu sportowym w Tleniu, które odbyło się w dniach od 3 do 8 lipca. Oprócz solidnego treningu rowerowego, podopieczni trenerów „Komety”, znaleźli czas na odpoczynek i  skorzystali z lokalnych atrakcji

Stronicowanie

Przejdź do początku strony