Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport

Sport

Stronicowanie

 • 25 września spędźmy w Osieku nad Wisłą

  Szanty, mecz piłki nożnej i ognisko w Osieku nad Wisłą

  Niedzielny wieczór spędźmy na boisku parafialnym w Osieku nad Wisłą! O godzinie 19:00 koncert zagra tam zespół Kapitan Thorn, który w swoim repertuarze ma muzykę celtycką, tradycyjną muzykę irlandzką, szanty, folk, muzykę akustyczną i filmową. Godzinę później rozpocznie się kolejny mecz drużyny pracowników Urzędu Gminy w Obrowie, którzy tym razem zmierzą się z druhami i druhnami OSP KSRG Osiek nad Wisłą o Puchar Wójta Gminy Obrowo. - Radzę strażakom dobrze przygotować się na ten mecz - sugeruje wójt Andrzej Wieczyński.

 • Narodowy dzień sportu w Brzozówce za nami

  Narodowy dzień sportu w Brzozówce za nami

  Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania społeczna zachęcająca do aktywności sportowej. X edycję tego wydarzenia obchodziliśmy również w naszej gminie. Dzieci i młodzież z SP w Brzozówce tego dnia miała dostęp do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w aż sześciu dyscyplinach sportowych. Treningi zarówno w hali sportowej, jak i na świeżym powietrzu przeprowadziły kluby sportowe, które na co dzień trenują młodzież z terenu naszej gminy.

 • Sportowa rywalizacja strażaków ochotników

  Sportowa rywalizacja strażaków ochotników

  Cztery jednostki OSP z terenu naszej gminy brały udział w zawodach sportowo – pożarniczych. Wydarzenie przyciągnęło wielu widzów – pasjonatów pożarnictwa i członków rodzin zawodników. Doping i oklaski pomagały więc druhom rywalizować w dwóch nieprostych konkurencjach. Były to: bieg sztafetowy, w którym strażacy zamiast tradycyjnej pałeczki przekazywali sobie prądownicę oraz ćwiczenia bojowe, polegające na sprawianiu linii ssawnej, linii głównej i dwóch linii gaśniczych. A to jeszcze nie był koniec konkurencji!

 • Pożegnaliśmy lato na sportowo

  Pożegnaliśmy lato na sportowo

  W gminie Obrowo trwa tydzień sportu. Z tej okazji 13 września na boisku orlik w Dobrzejewicach do wspólnej sportowej zabawy zaprosiliśmy dzieci i dorosłych. Gry i konkursy dla najmłodszych poprowadzili animatorzy: Dariusz Rozwadowski i Krzysztof Zarębski. Jak zwykle uczestnicy wykazali się wielką sprawnością i duchem walki. Nieco starsi uczestniczyli w zajęciach nordic walking prowadzonych przez Kazimierza Musiałowskiego: zapoznawali się z techniką chodu i sprzętem.

 • Szkoła w Brzozówce włącza się Narodowy Dzień Sportu

  Szkoła w Brzozówce włącza się Narodowy Dzień Sportu

  Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania społeczna zachęcająca do aktywności sportowej. Włączają się w nią nasze szkoły i gmina. Ideą akcji jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno dla osób, które już uprawiają sport, jak i tych, które dopiero planują rozpoczęcie treningów. Szkoła w Brzozówce zaprasza na zajęcia z karate, judo, piłki nożnej, tenisa stołowego, nordic walking oraz na trening kolarski.

 • Amelia Wierzba 18. na Mistrzostwach Europy federacji IDO

  Amelia Wierzba 18. na Mistrzostwach Europy federacji IDO

  W dniach 8-11.09 w Skopje w Macedonii Północnej odbywały się Mistrzostwa Europy federacji IDO (International Dance Organisation) w stylach Ballet, Jazz oraz Modern&Contemporary. Zaszczytu udziału w tym wydarzeniu dostąpili najlepsi tancerze z Europy, prezentując się w swoich stylach i kategoriach wiekowych. Nasza Amelia z dumą reprezentowała biało-czerwone barwy, startując w tych zawodach jako jedna z 5 Polek w kategorii solo Modern&Contemporary junior 1 (13-14 lat).

 • Tydzień sportu w gminie Obrowo i pożegnanie lata na sportowo na Orliku w Dobrzejewicach

  Tydzień sportu w gminie Obrowo i pożegnanie lata na sportowo na Orliku w Dobrzejewicach

  W dniach 12-16 września w gminie Obrowo będzie trwał tydzień sportu. Wydarzenie to nawiązuje do Narodowego Dnia Sportu, który w tym roku przypada 18 września. Do akcji włączyły się gminne szkoły. Jedną z imprez towarzyszących będzie pożegnanie lata na sportowo, na którą zapraszamy we wtorek 13.09 o godz. 16:00 na boisko orlik w Dobrzejewicach - mamy propozycję zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Harmonogram wydarzeń w ramach tygodnia sportu publikujemy w dalszej części informacji.

   

 • Jakub Krzyżanowski zwycięzcą na "Pingpongowym Narodowym"

  Jakub Krzyżanowski zwycięzcą na "Pingpongowym Narodowym"

  Ogólnopolskie zawody w tenisie stołowym w 10 kategoriach, które odbyły się na PGE Narodowym w Warszawie były prawdziwym świętem tenisa stołowego. W zawodach brał udział nasz mieszkaniec Jakub Krzyżanowski, który notował bardzo dobre wyniki w zimowych gminnych imprezach. Tym razem wystąpił na szczeblu ogólnopolskim i na pewno zaliczy ten występ do udanych. W kategorii wiekowej do 12 lat okazał się najlepszy i z imprezy wrócił do Brzozówki ze złotym medalem oraz pucharem w dłoni.

 • Nowy konkurs na realizację zadań sportowych

  Nowy konkurs na realizację zadań sportowych

  Do 27 września br. do godz. 16.15 czekamy na oferty dotyczące realizacji zadań sportowych na terenie naszej gminy w 2022 roku. Do podziału jest 20 000 zł. Dofinansowanie może być przyznane na organizację imprez popularyzujących rozwój kultury fizycznej o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym oraz niecyklicznych turniejów, sparingów, festiwali, mistrzostw i innych akcji i wydarzeń sportowych i rekreacyjnych, a także zgrupowań i obozów sportowych. Zadanie powinno być realizowane dla jak największej liczby mieszkańców gminy Obrowo.

   

 • Unieważnienie konkursu na dotacje sportowe

  Unieważnienie konkursu na dotacje sportowe

  Gmina Obrowo informuje, że unieważnia konkurs na wspieranie organizacji imprez popularyzujących rozwój kultury fizycznej o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym oraz niecyklicznych turniejów, sparingów, festiwali, mistrzostw i innych akcji i wydarzeń sportowych, rekreacyjnych oraz zgrupowań i obozów sportowych na terenie gminy Obrowo w 2022 roku.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony