Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport

Sport

Stronicowanie

 • Amelia Wierzba najlepszą zawodniczką na Chance for Dance 2021 w Toruniu

  Amelia Wierzba najlepszą zawodniczką na Chance for Dance 2021 w Toruniu

  Nie minęło wiele czasu od ostatnich sukcesów naszej uzdolnionej młodej tancerki. W czerwcu na imprezie "Domówka Dance Competition" w Gdańsku na podium stanęła 4 razy. Na toruńskiej imprezie rozgrywanej w CKK Jordanki Amelia wystartowała w kategorii PAI (Performing Art Improvisation). Rywalizowała z aż sześdziesięcioma innymi tancerkami z terenu całej Polski, ale jury nie miało wątpliwości, że to właśnie przedstawicielka naszej Akademii Zdolnych wypadła najlepiej. 

 • Adam Dondalski podwójnym mistrzem na Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Taekwondo

  Adam Dondalski podwójnym mistrzem na Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Taekwondo

  16. października br. nasz mieszkaniec brał udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim rozgrywanych w Olecku. Adaś zdobył złote medale w walkach oraz w konkurencjach sprawnościowych. Miał spory wkład w wystep jego klubu Centuria Toruń, który na imprezie zdobył 8 złotych medali, 1 srebrny i 3 brązowe. W zawodach brali udział młodzi zawodnicy z województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

 • Turnieje tenisa stołowego już od najbliższego weekendu

  Turnieje tenisa stołowego już od najbliższego weekendu

  Gorąco zachęcamy wszystkich fanów tenisa stołowego do udziału w cyklu imprez. Każda z imprez rozgrywana będzie w SP w Brzozówce. Pierwszy turniej rozegramy już w najbliższą niedzielę 24. października o godzinie 15:00 systemem radzieckim - do dwóch przegranych. Niezależnie od wieku wszyscy uczestnicy startują razem. W zawodach mogą wziąć udział mieszkańcy naszej gminy i gmin ościennych, warunkiem jest zgłoszenie się w dniu imprezy do organizatora.

 • Gminne szkoły z sukcesami na zawodach powiatowych i wojewódzkich

  Gminne szkoły z sukcesami na zawodach powiatowych i wojewódzkich

  Szachy, biegi przełajowe i piłka nożna - w tych 3 dyscyplinach sukcesy odnieśli uczniowie SP z Brzozówki, Łążyna II i Obrowa. Indywidualny sukces w szachach przypadł Szymonowi Kulasińskiemu, który zwyciężył w powiatowych szachach rozgrywanych 11.09 br. w Czernikowie. Na tej samej imprezie drużynowe zwycięstwo odnieśli uczniowe SP Obrowo. Dzień później w biegach przełajowych i piłce nożnej sukcesy święcili uczniowie z SP w Brzozówce i Łążynie II.

 • Impact Obrowo zwycięzcą turnieju piłki nożnej dorosłych

  Impact Obrowo zwycięzcą turnieju piłki nożnej dorosłych

  W turnieju udział brały dwie drużyny z Obrowa - Impact Obrowo i Młode Obrowo, Głogowo, Wisła Osiek oraz FC Sąsieczno. Na boisku orlik w Dobrzejewicach zjawiłli się nawet kibice, którzy ochoczo dopingowali swoich reprezentantów. Najlepsi okazali się obrowianie, drugie miejsce przypadło drużynie z Sąsieczna. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna Wisły Osiek, czwartym Młode Obrowo, któremu udało się pokonać kolegów z Osieka. Stawkę zamknęło Głogowo, które po kontuzji jednego z zawodników turniej kończyło w osłabieniu.

 • SP Brzozówka i SP Łążyn II będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym

  SP Brzozówka i SP Łążyn II będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym

  W sobotę 09.10.2021 r. w Osieku nad Wisłą odbyły się igrzyska młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. W rocznikach 2007-2008 zwycięstwo odniosły dziewczynki i chłopcy z SP w Brzozówce. Chłopców przygotowywał Krzysztof Lerch, dziewczynki Dariusz Machajewski. Wśród roczników 2009 i młodszych najlepsi okazali się reprezentanci SP z Łążyna II, za których przygotowanie odpowiadał Daniel Motyka. 

   

 • Organizujesz wydarzenie dla mieszkańców? Daj nam znać!

  Organizujesz wydarzenie dla mieszkańców? Daj nam znać!

  Od pewnego czasu przygotowujemy zapowiedzi wydarzeń, które odbywają się w weekend w naszej gminie. Piszemy o tym, dokąd pójść, co zobaczyć, gdzie spędzić czas. Dlatego jeśli chcą Państwo, abyśmy ujęli w zapowiedzi weekendowych imprez i tę, którą Państwo organizują, prosimy o informację. Można do nas pisać: rzecznik@obrowo.pl lub dzwonić: 605 609 168. Z przyjemnością powiadomimy mieszkańców o czekających ich w weekend atrakcjach.

   

   

 • Zawodnicy AKT Budo z sukcesami na Pucharze Europy Dzieci WTKU

  Zawodnicy AKT Budo z sukcesami na Pucharze Europy Dzieci WTKU

  W dniach 4-6 października 2021 r. Katowicki "Spodek" zapełnił się karatekami z całej Europy. Podczas pierwszego dnia imprezy do zmagań w ramach Pucharu Europy przystąpiły dzieci do lat 13-tu. Dwa Puchary Europy zgarnął nasz dzielny Wiktor Kowalski, który zwyciężył w kategoriach kata indywidualne oraz kumite indywidualne. Brązowy medal w kategorii kumite trafił do drugiego chłopca z naszej wspaniałej młodej reprezentacji - Witolda Rybackiego.

 • Kolarze z naszej gminy z sukcesami na drużynowych Mistrzostwach Polski

  Kolarze z naszej gminy z sukcesami na drużynowych Mistrzostwach Polski

  Wychowankowie UKS Kometa Obrowo karierę kontynuują w zespole Copernicus Toruń. Nasi kolarze ruszyli w weekdn 2-3.10.2021 r. do miejscowości Godziesze Wielkie na drużynowe Mistrzostwa Polski, gdzie rywalizowali z zawodnikami z całego kraju. W swoich kategoriach wiekowych chłopcy zajęli drugie miejsce, a dziewczynki trzecie. Z wielkopolski wracają ze srebrnymi i brązowymi medalami, oraz kolejnym doświadczeniem, które na pewno w przyszłości zaprocentuje.

 • V Mistrzostwa Szkół Podstawowych w kolarstwie klas IV i V

  V Mistrzostwa Szkół Podstawowych w kolarstwie klas IV i V

  Zwycięzcami w klasyfikacji drużynowej i wszystkich indywidualnych byli uczniowie SP im. Jana Pawła II w Obrowie. W zawodach wystąpili również uczniowie z SP im. Janusza Korczaka w Brzozówce oraz ZS im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobrzejewicach. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Kometa Obrowo. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nasi niezawodni strażacy z OSP Dobrzejewice i opieka medyczna z Ratuj.eu. Posiłki dla dzieci przygotował Catering Makary.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony