Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport

Stronicowanie

 • Informacja

  Informacja

  W niedzielę 18 lutego na hali sportowej w Brzozówce zostanie rozegrany 5. otwarty turniej tenisa stołowego dorosłych gminy Obrowo. Początek godz. 10.00. Wejście od strony hali sportowej od godz. 09.30.
  Zapraszamy!

   

 • Turniej futsala

  Turniej futsala

  W niedzielę 11 lutego na hali sportowej w Dobrzejewicach odbędzie się 4. gminny turniej halowej piłki nożnej dorosłych. Początek godz. 10.00.
  Zapraszamy!

   

   
 • Rozstrzygnęliśmy konkurs ofert na realizację zadań sportowych

  Rozstrzygnęliśmy konkurs ofert na realizację zadań sportowych

  Komisja otwartego konkursu ofert nr 1/2024 na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Obrowo w 2024 roku w zakresie sportu pod nazwą "Wspieranie organizacji szkolenia, treningów i zajęć sportowych oraz współzawodnictwa sportowego w różnych dyscyplinach sportu na terenie gminy Obrowo w roku 2024" informuje, że w dniu 06.02.2024 r. został rozstrzygnięty przedmiotowy konkurs ofert. 

 • Gminna piłka ręczna dziewcząt i chłopców klas 7-8.

  Gminna piłka ręczna dziewcząt i chłopców klas 7-8.

  03 lutego uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych gminy Obrowo rozegrali gminne turnieje piłki ręcznej. Na hali sportowej w Osieku nad Wisłą różnicą bramek zwyciężyły dziewczęta SP Brzozówka przed SP Obrowo, trzecie miejsce zajęła drużyna SP. Łążyn II. W rywalizacji chłopców, przeprowadzonej na hali sportowej w Dobrzejewicach, pierwsze miejsce dla SP Brzozówka, przed chłopcami z Obrowa i Łążyna II. Współzawodnictwo powiatowe dla mistrzów gmin zaplanowano po feriach w Lubiczu Górnym.

 • Treningi karate tradycyjnego z AKT Budo

  Treningi karate tradycyjnego z AKT Budo

  Rusza nabór do nowych grup. Zajęcia dla początkujących odbywają się we wtorki i czwartki w obrowskiej szkole.  Wraz z nowym rokiem karatecy wracają do regularnych treningów karate tradycyjnego. Zajęcia dla grup początkujących będą się odbywały w Dojo w Szkole Podstawowej w Obrowie SP we wtorki i czwartki od godziny 18:00.

   

 • Weekend ze szczypiorniakiem.

  Weekend ze szczypiorniakiem.

  W sobotę 03 lutego zostaną rozegrane zawody piłki ręcznej kl. 7-8 szkół podstawowych gminy Obrowo. Dziewczęta zagrają na hali sportowej w Osieku nad Wisłą, a chłopcy w Dobrzejewicach. Początek godz. 09.00.
  Zapraszamy!

   

 • Halowa piłka nożna dziewcząt klas 7-8

  Halowa piłka nożna dziewcząt klas 7-8

  20 stycznia uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych gminy Obrowo rozegrali gminne turnieje halowej piłki nożnej. Na hali sportowej w Osieku nad Wisłą w gronie 3 zespołów dziewcząt, pierwsze miejsce zajęła drużyna SP. Łążyn II, przed Brzozówką i Obrowem. W rywalizacji chłopców, przeprowadzonej na hali sportowej w Dobrzejewicach, zwyciężyła drużyna SP Brzozówka, przed Łążynem II, Obrowem i Dobrzejewicami. Współzawodnictwo powiatowe dla mistrzów gmin zaplanowano w Gronowie.

 • Coś dla uczniów i dorosłych.

  Coś dla uczniów i dorosłych.

  W sobotę 20 stycznia uczniowie kl. 7-8 szkół podstawowych gminy Obrowo będą rywalizować w zawodach halowej piłki nożnej.  Dziewczęta zagrają na hali sportowej w Osieku nad Wisłą, a chłopcy w Dobrzejewicach. Początek godz. 9.00. W niedzielę 21 stycznia na hali sportowej w Brzozówce zostanie rozegrany 4. otwarty turniej tenisa stołowego dorosłych gminy Obrowo. Początek godz. 10.00. Wejście od strony hali sportowej.
  Zapraszamy!

 • Trezci turniej za nami

  Trezci turniej za nami

  14 stycznia 2024 roku na hali sportowej w Osieku nad Wisłą został rozegrany trzeci w tym sezonie turniej halowej piłki nożnej drużyn dorosłych gminy Obrowo. W turnieju zagrało 6 gminnych zespołów. Zwycięska drużyna z Głogowa, otrzymała puchar Wójta gminy Obrowo Pana Andrzeja Wieczyńskiego. Organizatorem rozgrywek był Urząd Gminy w Obrowie. Czwarty turniej zostanie rozegrany 11 lutego od godz. 10.00 na hali w Dobrzejewicach. 

 • Gminna mini piłka ręczna klas 6 i młodszych.

  Gminna mini piłka ręczna klas 6 i młodszych.

  13 stycznia odbyły się zawody sportowe w mini piłce ręcznej klas 6 i młodszych ze szkół podstawowych gminy Obrowo. Na hali sportowej w Osieku nad Wisłą zagrały 4 zespoły dziewcząt. Zwycięstwo odniosła drużyna SP. Obrowo przed Brzozówką, Dobrzejewicami i Łążynem II. Hala w Dobrzejewicach gościła 3 zespoły chłopców. Najlepszymi szczypiornistami okazali się chłopcy z Obrowa, drugie miejsce zajęło SP Dobrzejewice, a trzecie – SP. Osiek n/W.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony