Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport

Sport

 • 170 000 zł na sport w Obrowie w 2021 roku

  170 000 zł na sport w Obrowie w 2021 roku

  Gmina Obrowo ogłasza otwarty konkurs na wykonywanie zadań w zakresie promocji kultury fizycznej i sportu w 2021 roku. Na ten cel  przeznaczamy o 10 tysięcy zł więcej niż w poprzednim roku. O fundusze mogą ubiegać się kluby i stowarzyszenia sportowe, które zamierzają dbać o kondycję fizyczną mieszkańców, chcą propagować aktywny styl życia, poprawiać warunki uprawiania sportu w naszej gminie i działać na rzecz osiągania wyższych wyników sportowych przez zawodników klubów. 

   

 • UKS Kometa Obrowo zaprasza do klubu

  UKS Kometa Obrowo zaprasza do klubu

  Uczniowski Klub Sportowy Kometa Obrowo zaprasza do wstąpienia w swoje szeregi. Zaproszenie kierowane jest do dziewczynek i chłopców z roczników 2008 – 2010, którzy lubią sport, a zwłaszcza jazdę na rowerze, kochają sportową rywalizację i spędzanie czasu z rówieśnikami. – Trenujemy na szosie, w terenach leśnych i górskich oraz na profesjonalnych torach kolarskich – mówi trener Błażej Janiaczyk. Zachęcamy do zapisów. Warto przyjść zobaczyć, jak świetnie się razem bawimy.

 • Krzysztof Gurzyński z Komety Obrowo Mistrzem Polski Szkółek Kolarskich na torze

  Krzysztof Gurzyński z Komety Obrowo Mistrzem Polski Szkółek Kolarskich na torze

  Po dwóch dniach ścigania w czterech konkurencjach Krzysztof Gurzyński z Komety Obrowo zdobył złoty medal w wyścigu punktowym i został Mistrzem Polski! Na wielkie brawa zasługuje jednak cała ekipa, która wywalczyła miejsca w pierwszej dziesiątce. Mistrzostwa Polski szkółek kolarskich w kolarstwie torowym z Pruszkowa relacjonował dla nas Błażej Janiaczyk, trener Komety Obrowo.

 • Piotr Kąkol z medalem

  Złoto i srebro dla paralekkoatlety z Szembekowa

  Piotr Kąkol z Szembekowa na 48. Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski w Krakowie (21-23.08.2020) zdobył złoty medal w rzucie dyskiem M F56-57 z wynikiem 37,99 m. i srebrny medal w pchnięciu kulą M F56-57 (12, 25 m). 

   

Przejdź do początku strony