Przejście do sekcji:

Treść strony - styczeń

4. turniej tenisa stołowego wygrał Piotr Zieliński z Brzozówki

W ubiegłą niedzielę (22.01.2023 r.) do hali Szkoły Podstawowej w Brzozówce na kolejny, już 4. otwarty turniej cyklu imprez w inywidualnym tenisie stołowym zjechało aż 27 osób. Zwyciężył nasz mieszkaniec Piotr Zieliński, który tym wynikiem umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji Grand Prix. 2. lokatę zajął Marek Rojek, a 3. Mateusz Bytner. Tuż za podium znalazł się Dariusz Filak z Sąsieczna. Wśród kobiet zwyciężyła Agnieszka Rutkowska z Głogowa, która okazała się lepsza od Aleksandry Bytner.

Ze względu na dużo większą ilość zawodników biorących udział w turniejach zmieniono punktację grand prix (przeliczona od początku sezonu), żeby rozgraniczyć punktowo i motywować występy zajmujących dalsze miejsca. W klasyfikacji Grand Prix nadal liderem pozostaje Piotr Zieliński, za nim kolejne miejsca zajmują Michał Sumiński, Krzysztof Szynkarewicz i Dariusz Filak. Pełne zestawienie z obecnych zawodów oraz klasyfikację grand prix można znaleźć w załączniku poniżej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację w miłej atmosferze, naszemu koordynatorowi za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów oraz zdjęcia i zapraszamy wszystkich uczestników do udziału w kolejnych imprezach. Następna okazja do wspólnej zabawy na sportowo już 19. lutego w Brzozówce.