Przejście do sekcji:

Treść strony - Styczeń

Wyjątkowy kalendarz gminy Obrowo na 2021 rok dla WOŚP

Wójt gminy Obrowo przekazuje na 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niepowtarzalny kalendarz na 2021 rok. Kalendarz na dwunastu kartach przedstawia gminę Obrowo w skali makro – na zdjęciach panoramicznych oraz w skali mikro – na zdjęciach ukazujących detale wspaniałej gminnej przyrody. Publikacja jest wyjątkowa, ponieważ powstały jedynie trzy jej egzemplarze. Przygotowali je artyści fotograficy z Zawał w gminie Obrowo: Magda Majewska i Krzysztof Majewski.


- Z wielką przyjemnością przekazuję ten wyjątkowy kalendarz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kalendarz przekazuję też z dumą, ponieważ po pierwsze, pokazuje piękno naszej gminy oraz po drugie, został przygotowany przez artystów, którzy są jej mieszkańcami. Nasza gmina co rok aktywnie włącza się w pomoc Orkiestrze, nie inaczej będzie i teraz. Rok temu zebraliśmy aż 59 tysięcy złotych, co wspaniale świadczy o naszych mieszkańcachmówi wójt gminy Andrzej Wieczyński.

Wójt zamówił kalendarze specjalnie dla gminnych sztabów WOŚP: dla sztabu w Obrowie, w Osieku nad Wisłą oraz w Dobrzejewicach. Kalendarze będą wystawione na aukcjach internetowych prowadzonych przez gminne sztaby.

Publikacja wydana jest staranie wydana na wysokiej jakości kredowym papierze, ma format A3. Cena wywoławcza kalendarza to 30 zł.

Wkrótce podamy linki to aukcji na rzecz WOŚP prowadzonych przez serwis allegro.

Wróć

Przejdź do początku strony