Przejście do sekcji:

Treść strony - Luty

Serce mieszkańców Silna. Na nakrętki

Mamy w gminie już drugie serce na nakrętki. Stoi w Silnie, obok marketu Carrefour. – Zachęcamy wszystkich do wrzucania nakrętek, które będą zbierane na leczenie naszej małej Matildy. Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie i aktywny udział w zbiórce. To dzięki Wam i naszym wspaniałym sponsorom: firmie Betpol i firmie Jan Kan możliwy był zakup serca – piszą Sołtys i Rada Sołecka Silna.

W gminie Obrowo stanęło drugie serce na nakrętki. Jedno znajduje się na terenie szkoły podstawowej w Osieku nad Wisłą, a drugie, od niedawna, obok marketu Carrefour Express przy ul. Kwiatowej 1a.

- Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie i aktywny udział w zbiórce. To dzięki Wam i naszym wspaniałym sponsorom : firmie Betpol i firmie Jan-Kan Usługi Asenizacyjne Artur Balewski możliwy był zakup serca. Dziękujemy również Fundacji Barwy Pomocy za pomoc w zorganizowaniu zbiórki i postawieniu serca oraz Radzie Sołeckiej za wsparcie. Podziękowania należą się również Panu Markowi Kozieja, właścicielowi Carrefour Express Silno i osobom, które uczestniczyły razem z nami podczas postawienia Serca Mieszkańców Silna. Zachęcamy wszystkich do wrzucania nakrętek, które będą zbierane na leczenie naszej małej Matildy z Silna. Pamiętajcie, że liczy się każda wrzucona nakrętka – piszą na swoim profilu facebookowym Sołtys Magdalena Kolowca i Rada Sołecka miejscowości.

Rada Sołecka prosi, aby większe ilości nakrętek dostarczać bezpośrednio do świetlicy wiejskiej w Silnie przy ulicy Wiślanej 1.

Więcej o Matildzie Salejko z Silna i o tym, jak jej pomóc pod tym linkiem

Dwoje dzieci i dwie kobiety wrzucają plasitkowe nakrętki do pojemnika w kształcie serca

 

Wróć

Przejdź do początku strony