Przejście do sekcji:

Treść strony - kwiecień

3 mecze drużyn Orła Głogowo w majowy weekend

W najbliższy weekend odbędą się trzy mecze drużyn Orła Głogowo. 1 maja seniorzy podejmą na własnym boisku Węgrowiankę Węgrowo. Początek spotkania o godz. 15.00. 2 maja młodzicy pojadą do Torunia na mecz z Pomorzaninem. Mecz rozpocznie się o godz. 10.00 na stadionie przy ul. Bema. Z kolei trampkarze 2 maja grają na wyjeździe z LKS Pomowiec w Kijewie Królewskim.

4:3 pokonali młodzicy Orła Głogowo drużynę Żak Zbiczno w środę 28 kwietnia po ciężkim, „dramatycznym” meczu. - Zwycięska bramka padła z rzutu karnego zasądzonego w ostatniej sekundzie meczu. To było ciężkie, dramatyczne spotkanie opowiada Marcin Białek, trener grup młodzieżowych Orła Głogowo. Na kolejny mecz młodzików zapraszam w niedzielę 2 maja do Torunia na stadion przy ul. Bema. O godz. 10.00 rozpoczniemy spotkanie z Pomorzaninem Toruń.

W niedzielę 2 maja odbędzie się też mecz trampkarzy Orła Głogowo. Trampkarze zagrają mecz wyjazdowy w Kijewie Królewskim z LKS Pomowiec. Początek meczu o godz. 15.00.

Drużyna seniorów Orła Głogowo spotka się w sobotę 1 maja o godz. 15.00 z Węgrowianką Węgrowo. Mecz odbędzie się na boisku w Głogowie.

fot. na stronie głównej: Krzysztof Zieliński

Wróć

Przejdź do początku strony