Przejście do sekcji:

Treść strony - Sport szkolny

Stronicowanie

 • Gminna piłka ręczna dziewcząt i chłopców klas 7-8.

  Gminna piłka ręczna dziewcząt i chłopców klas 7-8.

  03 lutego uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych gminy Obrowo rozegrali gminne turnieje piłki ręcznej. Na hali sportowej w Osieku nad Wisłą różnicą bramek zwyciężyły dziewczęta SP Brzozówka przed SP Obrowo, trzecie miejsce zajęła drużyna SP. Łążyn II. W rywalizacji chłopców, przeprowadzonej na hali sportowej w Dobrzejewicach, pierwsze miejsce dla SP Brzozówka, przed chłopcami z Obrowa i Łążyna II. Współzawodnictwo powiatowe dla mistrzów gmin zaplanowano po feriach w Lubiczu Górnym.

 • Weekend ze szczypiorniakiem.

  Weekend ze szczypiorniakiem.

  W sobotę 03 lutego zostaną rozegrane zawody piłki ręcznej kl. 7-8 szkół podstawowych gminy Obrowo. Dziewczęta zagrają na hali sportowej w Osieku nad Wisłą, a chłopcy w Dobrzejewicach. Początek godz. 09.00.
  Zapraszamy!

   

 • Halowa piłka nożna dziewcząt klas 7-8

  Halowa piłka nożna dziewcząt klas 7-8

  20 stycznia uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych gminy Obrowo rozegrali gminne turnieje halowej piłki nożnej. Na hali sportowej w Osieku nad Wisłą w gronie 3 zespołów dziewcząt, pierwsze miejsce zajęła drużyna SP. Łążyn II, przed Brzozówką i Obrowem. W rywalizacji chłopców, przeprowadzonej na hali sportowej w Dobrzejewicach, zwyciężyła drużyna SP Brzozówka, przed Łążynem II, Obrowem i Dobrzejewicami. Współzawodnictwo powiatowe dla mistrzów gmin zaplanowano w Gronowie.

 • Coś dla uczniów i dorosłych.

  Coś dla uczniów i dorosłych.

  W sobotę 20 stycznia uczniowie kl. 7-8 szkół podstawowych gminy Obrowo będą rywalizować w zawodach halowej piłki nożnej.  Dziewczęta zagrają na hali sportowej w Osieku nad Wisłą, a chłopcy w Dobrzejewicach. Początek godz. 9.00. W niedzielę 21 stycznia na hali sportowej w Brzozówce zostanie rozegrany 4. otwarty turniej tenisa stołowego dorosłych gminy Obrowo. Początek godz. 10.00. Wejście od strony hali sportowej.
  Zapraszamy!

 • Gminna mini piłka ręczna klas 6 i młodszych.

  Gminna mini piłka ręczna klas 6 i młodszych.

  13 stycznia odbyły się zawody sportowe w mini piłce ręcznej klas 6 i młodszych ze szkół podstawowych gminy Obrowo. Na hali sportowej w Osieku nad Wisłą zagrały 4 zespoły dziewcząt. Zwycięstwo odniosła drużyna SP. Obrowo przed Brzozówką, Dobrzejewicami i Łążynem II. Hala w Dobrzejewicach gościła 3 zespoły chłopców. Najlepszymi szczypiornistami okazali się chłopcy z Obrowa, drugie miejsce zajęło SP Dobrzejewice, a trzecie – SP. Osiek n/W.

 • Weekend z mini piłką ręczną i halówką.

  Weekend z mini piłką ręczną i halówką.

  W sobotę 13 stycznia zostaną rozegrane zawody mini piłki ręcznej kl. 6 i młodszych szkół podstawowych gminy Obrowo. Dziewczęta zagrają na hali sportowej w Osieku nad Wisłą, a chłopcy w Dobrzejewicach. Początek godz. 09.00. W niedzielę 14 stycznia na hali sportowej w Osieku nad Wisłą odbędzie się 3. gminny turniej halowej piłki nożnej dorosłych. Początek godz. 10.00.
  Zapraszamy!

 • Gminna piłka siatkowa dziewcząt klas 7-8.

  Gminna piłka siatkowa dziewcząt klas 7-8.

  16 grudnia na hali sportowej w Brzozówce odbyły się zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt kl. 7-8 ze szkół podstawowych gminy Obrowo. Współzawodnictwo przygotował Dariusz Machajewski nauczyciel wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Brzozówce. Zwyciężyły dziewczęta z Obrowa przed drużyną z Brzozówki i Łążynem II.

 • Gminna mini siatkówka dziewcząt klas 6 i młodszych.

  Gminna mini siatkówka dziewcząt klas 6 i młodszych.

  W sobotę 9 grudnia na hali sportowej w Brzozówce w zawodach mini siatkówki walczyły dziewczęta kl. 6 i młodszych ze szkół podstawowych gminy Obrowo. Współzawodnictwo przygotował Dariusz Machajewski nauczyciel wychowania fizycznego miejscowej szkoły. Rywalizacja czterech szkół zakończyła się następująco:

  1 m-ce SP Obrowo,
  2 m-ce SP Osiek and Wisłą,
  3 m-ce SP Brzozówka,
  4 m-ce SP Dobrzejewice

  W zawodach powiatowych wystąpią dziewczęta z Obrowa.

 • Gminna mini siatkówka chłopców klas 6 i młodszych.

  Gminna mini siatkówka chłopców klas 6 i młodszych.

  Cztery drużyny chłopców  z klas szóstych i młodszych wzięło udział w gminnych zawodach mini siatkówki szkół podstawowych. Rywalizacja odbyła się 9 grudnia na hali sportowej w Osieku and Wisłą. Zwyciężyli chłopcy z Obrowa, przed Dobrzejewicami, Osiekiem i Brzozówką. Najlepsza drużyna będzie broniła barw gminy Obrowo w zawodach powiatowych 19 grudnia w Ostaszewie / Grzywnie.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony