Przejście do sekcji:

Treść strony - maj

Weekend w Obrowie

Kolejny weekend zapowiada się równie ciekawie, co poprzednie. Co tym razem w planach?

  • W piątek 13 maja o godz. 20:00 organizatorzy: sołtyska Sąsieczna i Koło Gospodyń Wiejskich z Sąsieczna zapraszają na koncert zespołu Projekt Laureaci. Wydarzenie odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie przy ul. Długiej 49. Wykonawcy zagrają głównie utwory autorskie, które są pastiszem piosenki turystycznej, poezji śpiewanej i ogólnie pojętej krainy łagodności. Podczas koncertu będzie można zakupić kawę, herbatę oraz słodkości przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Sąsieczna. Po koncercie organizatorzy zapraszają na ognisko - kiełbaski do pieczenia będzie można zakupić na miejscu. Wstęp: 10 zł.
  • W sobotę 14 maja od godz. 09:00 na boisku wielofunkcyjnym w Łążynie II uczniowie ze szkół podstawowych gminy Obrowo będą rywalizować w czwórboju lekkoatletycznym. Każdy uczestnik 6-osobowej drużyny dziewcząt i 6 osobowej drużyny chłopców rocznika 2009-2010 wystartuje w czterech konkurencjach: biegu na dystansie 60 m., skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegu na 600 m. dz. / 1000 m. chł. Wyniki będą przeliczane na punkty zgodnie z lekkoatletycznymi tabelami wielobojowymi.
  • Również w sobotę o godz. 11:00 chętnych do wspólnych spacerów z kijkami zaprasza Kazimierz Musiałowski - cykliczny marsz "Nordic Walking za Uśmiech" tradycyjnie startuje z ulicy The Beatles w Smogorzewcu. Dla uczestników przewidziane upominki.
  • W niedzielę 15 maja o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Głogowie nasz Orzeł Głogowo podejmie drużynę Ogniwo Zegartowice w kolejnej rundzie rozgrywek Klasy B.

Życzymy udanego weekendu!

Wróć

Przejdź do początku strony