Przejście do sekcji:

Treść strony - listopad

Szlachetna paczka dla rodzin z naszej gminy

Na stronie internetowej Szlachetnej paczki jest już dostępna baza rodzin, które potrzebują pomocy materialnej i zdecydowały się wziąć udział w akcji. Są wśród nich mieszkańcy naszej gminy. Wspólnie z wolontariuszami Szlachetnej paczki w gminie Obrowo zachęcamy do robienia prezentów.

Baza rodzin potrzebujących pomocy wraz z informacją o tym, jakie wsparcia potrzebują, znajduje się na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl

Szlachetna Paczka to jeden z programów społecznych w Polsce. Program działa od 2001 r., a jego pracownicy wbrew pozorom nie zajmują się robieniem paczek. Akcja jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie, tym którzy mają trudniej. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują określoną pomoc. - A my tworzymy rozwiązania, dzięki którym konkretny człowiek może pomagać konkretnemu człowiekowi, zmagającemu się z trudnościami – piszą pracownicy Szlachetnej paczki.

Przejdź do początku strony