Przejście do sekcji:

Treść strony - listopad

Szkoła w Obrowie i przedszkole Za Jordanem Orłami Edukacji

Dwie placówki oświatowe z terenu naszej gminy: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie oraz Przedszkole Muzyczne i Klubik Dziecięcy „Za Jordanem" otrzymały tytuł Orła Edukacji.

Orły Edukacji to bezpłatny plebiscyt dla różnych branż, mający na celu wyróżnienie najlepszych podmiotów. Ranking sporządzany jest na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Najważniejsze są tu głosy użytkowników internetu, którzy w sieci oceniają daną placówkę.

W przeciwieństwie do programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyjęcia — Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd. Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w Internecie. Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. Warto nadmienić, że takie technologie są wykorzystywane między innymi przez takich gigantów, jak Google i Facebook. Oceny przeliczane są w 10-stopniowej skali. Następnym etapem jest zsumowanie ocen ze wszystkich odwiedzonych stron. W trosce o rzetelność zestawienia został opracowany także autorski algorytm wiarygodności ocen, w zależności od ich zebranej ilości – piszą na swojej stronie internetowej autorzy rankingu.

Placówki, które otrzymują takie wyróżnienie, są uważane za liderów w swojej branży, ponieważ dbają wzorowo o rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji.

Szkoła w Obrowie otrzymała tytuł już po raz piąty, a przedszkole w Kawęczynie po raz czwarty. Gratulujemy!

 

Przejdź do początku strony