Przejście do sekcji:

Treść strony - maj

Strażacy z OSP Dobrzejewice nagrodzeni

W dniu 20 maja 2023 r., podczas uroczystej gali w Małych Łunawach, wręczono wyróżnienia i nagrody w plebiscycie na najlepszego strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej . Pierwsze miejsce w plebiscycie zajęła Ochotnicza Straż Pożarna z Dobrzejewic, w której też ochotnikiem jest Strażak Roku. 

Troszczą się o nasze bezpieczeństwo i cieszą się zaufaniem wśród mieszkańców. Strażacy ochotnicy i ich wkład w niesienie pomocy doceniono w plebiscycie na najlepszego strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. 

Zaangażowanie i poświęcenie strażaków zostało docenione – Ochotnicza Straż Pożarna z Dobrzejewic wygrała plebiscyt i otrzymała tytuł Jednostki Roku 2022.

Kolejnym wyróżnieniem jest otrzymanie przez jednego z naszych ochotników, Dh Krystiana Rygielskiego, tytułu Strażaka Roku. 
Nagrodę w imieniu całej OSP Dobrzejewice odebrali: Dh Sylwia Knyszyńska, Dh Łukasz Rygielski, Dh Jakub Jurkiewicz oraz Dh Krystian Rygielski.

Składam Wam podziękowania za pracę, jaką ofiarnie i niestrudzenie wykonujecie na rzecz naszych mieszkańców i wszystkich ludzi w potrzebie. Doceniam Wasze zaangażowanie i odpowiedzialność. Dziękuję za kultywowanie pięknej tradycji niesienia pomocy każdemu, kto jej wymaga. Dla gminy Obrowo i dla Was zawsze człowiek jest przecież najważniejszy. – mówił do strażaków wójt gminy Andrzej Wieczyński. – Życzę Wam bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. Niech te nagrody będą dla Was źródłem osobistej satysfakcji i i społecznego uznania. Serdecznie gratuluję. 

  • Strażacy z OSP Dobrzejewice nagrodzeni
  • Strażacy z OSP Dobrzejewice nagrodzeni
Przejdź do początku strony