Przejście do sekcji:

Treść strony - sierpien

Impact Obrowo rozpoczyna sezon od zwycięstwa

W ubiegłą niedzielę nasi orlikowi reprezentanci zainaugurowali rozgrywki Ligi A toruńskiej Futbol-Areny. Jak sami mówią: "Poszło całkiem miło i przyjemnie." W pierwszej połowie stworzyli dużą ilość sytuacji, ale podobnie jak w ubiegłym sezonie nie wykorzystywali wszystkich sytuacji. Udało się im strzelić trzy bramki, których autorem był Jarosław Zawada. "Transfer za grube miliony euro zaczyna się spłacać i o to nam właśnie chodziło. Strzelił w 4., 6. i 16. minucie." Mamy nadzieję, że ta wysoka inwestycja się spłaci.

W drugiej połowie składną akcję przeprowadził cały zespół, piłka trafiła do strzelca 3 bramek z pierwszej połowy, ten zgrał do kapitana obrowian Michała Myszkowskiego i było 4:1 (rywale zdobyli bramkę w ostatniej akcji pierwszej połowy). Wszystko zaczynało się zazębiać i wtedy nastąpił klasyczny bubel w wykonaniu najstarszych stażem. Niby każdy wie jak przeprowadzać zmiany i w ile osób gra się na orliku, ale czy na pewno? Karol Melerski wbiegł na boisko, sędzia podrapał się po głowie, policzył i jeden z zawodników otrzymał żółtą kartkę, która zgodnie z regulaminem wyklucza jednego zawodnika. Rywale podali pod bramkę i Radosław Stanisławski był szans. 4:2 i sporo nerwów, ale gdy stan w drużynach się wyrównał piękne podanie posłał Patryk Ostrowski, które ostatecznie trafiło pod nogi Karola Melerskiego. Ten odkupił swoje przewinienie i wpakował piłkę do bramki. Bezpieczny wynik 5:2 i 3 minuty do końca. Rywalom naszych chłopaków trzeba oddać, że końcówki to oni mieli lepsze, gdyż znowu zdobyli gola w ostatniej akcji połowy.

Mecz zakończył się wynikiem 5:3, Impact udanie zainaugurował sezon z mistrzem Ligi B, ale teraz czeka ich twardszy orzech do zgryzienia. Zagrają z Nankatsu, na ktorych w poprzednim sezonie dwukrotnie nie mieli pomysłu. Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w kolejnym meczu.