Ważne strony
Treść strony - listopad
Prezydent Duda podziękował osieckim artystom za Narodowe Czytanie
Osiecka Grupa Teatralno – Wokalna, która brała udział w Narodowym Czytaniu Ballad i romansów Adama Mickiewicza, otrzymała pisemne podziękowanie za udział w akcji od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy.
- Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania, dzięki któremu Narodowe Czytanie znów sprawiło wiele radości i dowiodło, że klasyka literatury polskiej pozostaje dla nas wciąż żywa i inspirująca i że nasz kanon niezmiennie nas jednoczy – napisała do naszych artystów z Osieka nad Wisłą para prezydencka.
W dowód uznania Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna otrzymała od prezydenta okolicznościowy egzemplarz Ballad i romansów A. Mickiewicza, wzbogacony ilustracjami, które powstały specjalnie na Narodowe Czytanie 2022.
Więcej informacji o Narodowym Czytaniu 2022 w naszej gminie znajdą Państwo pod tym linkiem