Przejście do sekcji:

Treść strony - kwiecień

Podwórko Nivea 2021 dla Osieka nad Wisłą? Spróbujmy!

W połowie maja ruszy głosowanie na miejsce, w którym firma Nivea wybuduje plac zabaw wart 250 000 złotych. Rok temu udało nam się wygrać podwórko dla Dobrzejewic. W tym roku chcielibyśmy zdobyć plac dla dzieci z Osieka nad Wisłą #razemdlaobrowa. Sołtys i Rada Sołecka Osieka nas Wisłą, gmina i Zespół Szkół w Osieku nad Wisłą zgłosili już nasz udział w konkursie. Zgłoszenie przeszło porcedurę - uzyskało akceptację.


Dlatego teraz oficjalnie możemy prosić wszystkich przyjaciół i sympatyków Osieka nad Wisłą i gminy Obrowo: szykujmy się do głosowania! Na bieżąco będziemy Was informować o tym, kiedy i jak głosować.

Na razie mamy dla Was film przygotowany we współpracy z dziećmi z Osieka nad Wisłą. Nina Olszewska, Jan Olszewski, Zofia Prus i Bianka Węgrzecka w imieniu dzieci z przedszkola samorządowego i szkoły podstawowej w Osieku nad Wisłą, a także: dyrektor szkoły Katarzyna Wachowska, sołtys Osieka nad Wisłą Tomasz Wieczyński oraz Joanna Zielińska z Urzędu Gminy Obrowo proszą: głosujcie wraz z nami na Podwórko Nivea 2021 w Osieku nad Wisłą.

Dzieci przygotowała Ewelina Mytlewska z Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.

Realizacja: Łukasz Piecyk

#osieknwpodworkonivea2021

 

Głosujmy #razemdlaobrowa na Podwórko Nivea w Osieku nad Wisłą 2021

Wróć

Przejdź do początku strony