Przejście do sekcji:

Treść strony - Lipiec

Dziękujemy za głosowanie!

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali szkołę podstawową w Osieku nad Wisłą w głosowaniu na podwórko Nivea. Rywalizację zakończyliśmy na znakomitym, ale jednocześnie najsmutniejszym miejscu: szóstym, tuż za podium.

Rada sołecka, strażacy ochotnicy, bibliotekarki, samorząd uczniowski, rada rodziców szkoły, uczniowie, rodzice, proboszcz i parafianie osieccy, wszyscy mieszkańcy Osieka nad Wisłą i innych miejscowości naszej gminy spisali się na medal. Dziękujemy! Za pomoc udzielaną szkole w głosowaniu dziękujemy także przyjaciołom z innych gmin!

Było bardzo bardzo blisko. Przez długie tygodnie byliśmy na czele rankingu, a potem niestety inne gminy systematycznie nas wyprzedzały. Mimo ogromnego zaangażowania wielu osób, ostatecznie uplasowaliśmy się na 6. miejscu, zdobywając 37 213 głosów.
W 2020 roku nasza gmina wygrała plac zabaw Nivea dla Dobrzejewic.

Konkurs firmy Nivea polega na oddawaniu głosów przez internet na miejscowości, w których koncern miałby wybudować plac zabaw wart 250 000 złotych. Nivea buduje corocznie 15 placów zabaw: 5 w gminach do 20 tysięcy mieszkańców, 5 w gminach liczących od 20 do 60 tysięcy mieszkańców i 5 w gminach powyżej 60 tysięcy mieszkańców.

 

 

Wróć

Przejdź do początku strony