Przejście do sekcji:

Treść strony - styczeń

Weekend w Obrowie

Po przerwie świąteczno-noworocznej wracamy z naszym cyklem zapowiedzi nadchodzących wydarzeń. W najbliższy weekend dominować będzie sport i aktywność fizyczna:

- W sobotę 15 stycznia Organizator Kazimierz Musiałowski zaprasza na "Nordic Walking za uśmiech". Start tradycyjnie na ulicy The Beatles w Smogorzewcu o godzinie 11:00

- W niedzielę 16 stycznia od godz. 10:00 w hali sportowej w Brzozówce będzie rozgrywany 4. turniej otwarty Gminy Obrowo w indywidualnym tenisie stołowym. Turniej odbędzie się w formule otwartej, więc zachęcamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Zapisy prowadzone będą na miejscu. Więcej o turnieju pisaliśmy tutaj.

- W niedzielę od godz. 10:00 na plaży nad jeziorem w Osieku nad Wisłą spotkają się entuzjaści morsowania. Będzie dostępna również mobilna sauna parowa. Chęć korzystania z sauny (odpłatność ok. 20 zł) prosimy ustalać z organizatorem - tel. 609 792 111. 

Jesteś organizatorem ciekawego wydarzenia? Chętnie o tym napiszemy w naszym cotygodniowym zestawieniu - prosimy o kontakt.

Wróć

Przejdź do początku strony