Przejście do sekcji:

Treść strony - Obrowo - gmina nad Wisłą

Stronicowanie

 • 5. Rajd Nadwiślański modeli samochodowych - podsumowanie rajdu

  5. Rajd Nadwiślański modeli samochodowych - podsumowanie

  5. Rajd Nadwiślański modeli samochodowych o puchar Wójta Gminy Obrowo już za nami. Chłodna majówka nie zniechęciła zawodników oraz publiczności, dzięki czemu 3. maja 36 kierowców w czterech różnych klasach przejechało 6 odcinków specjalnych. Zawodnicy doceniali ciekawą konfigurację trasy wyznaczonej przez organizatorów składającą się z odcinków szutrowych i trawiastych oraz samą lokalizację rajdu na pięknej wiślanej skarpie. Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją końcową oraz galerią zdjęć z imprezy.

 • 2 maja zapraszamy na 5. Rajd Nadwiślański modeli samochodowych

  3 maja zapraszamy na 5. Rajd Nadwiślański modeli samochodowych

  110 km/h potrafią jeździć kierowcy terenowych modeli zdalnie sterowanych! To już pewne: ich zmagania będziemy mogli oglądać w poniedziałek 3 maja na Tarasie Widokowym w Łęgu Osieku podczas 5. Rajdu Nadwiślańskiego. To III runda  Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Kierowcy walczyć będą o puchary i medale w kilku klasach. Najwięcej zobaczymy elektrycznych Monster Trucków i dakarowych Short Coursów. Specjalne nagrody otrzymają także najmłodsi uczestnicy rajdu w kategorii „Off-roadowy” Junior i… „Off-roadowe Lejdis”, czyli Panie. Zwycięzców poznamy ok. godziny 17:00.

 • Wójt Wieczyński powołał Zespół do spraw promocji Wisły w gminie Obrowo

  Wójt Wieczyński powołał Zespół do spraw promocji Wisły w gminie Obrowo

  W skład zespołu wchodzą specjaliści z różnych dziedzin: historycy, ekolodzy, leśnicy, ornitolodzy, fotograficy, pasjonaci Wisły i lokalnej historii, członkowie organizacji pozarządowych z terenu gminy. Głównym zadaniem Zespołu jest inicjowanie i promocja działań związanych z Wisłą w gminie Obrowo. Zespołowi przewodniczy sekretarz Mirosława Kłosińska, a Radę Gminy reprezentuje radny Kazimierz Musiałowski.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony