Przejście do sekcji:

Treść strony - czerwiec

Zapraszamy ukraińskie dzieci na Lato w teatrze do Osieka nad Wisłą

Mamy jeszcze 5 wolnych miejsc dla ukraińskich dzieci na półkolonie Lato w teatrze. Zapraszamy na nie również dzieci z Ukrainy mieszkające poza naszą gminą. Prosimy osoby goszczące Ukraińców o przekazanie im tej informacji. Zajęcia odbywać się będą w remizie OSP w Osieku nad Wisłą w dniach 4 – 16 lipca. Wszystkie miejsca dla polskich dzieci są już zajęte.

W dniach 4 – 16 lipca w Osieku nad Wisłą odbędą się półkolonie artystyczne. Ewelina Mytlewska z Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie napisała projekt, dzięki któremu Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zorganizuje półkolonie właśnie u nas! Zajęcia będą bezpłatne, a ich niezwykłość polega na tym, że przeznaczone są dla ukraińskich i polskich dzieci.

Dwujęzyczny opis projektu i półkolonii znajduje się na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu (kliknij)

Dość powiedzieć, że poprowadzą je animatorzy, muzycy, kompozytorzy i pedagodzy, którzy na kulturze znają się jak mało kto. I potrafią o niej opowiadać oraz pokazać, że każdy z nas może być wyjątkowym twórcą!

Pełne zgłoszenie (karta kwalifikacyjna oraz pozostałe załączniki wraz z pracą literacko-plastyczną wykonaną przez dziecko samodzielnie i ręcznie „Nadaj tytuł naszym półkoloniom”) należy składać w Osieckim Klubie Kultury u Eweliny Mytlewskiej tel. 697 083 076.
 
Informacji udziela również Agnieszka Zakrzewska z WOAK-u e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl, tel. 56 652 27 55

 

Wróć

Przejdź do początku strony