Przejście do sekcji:

Treść strony - wrzesien

25 września spędźmy w Osieku nad Wisłą

W najbliższą niedzielę na naszych mieszkańców czekać będą atrakcje na boisku parafialnym w Osieku nad Wisłą. O godzinie 19:00 koncert zagra zespół Kapitan Thorn, który w swoim repertuarze ma muzykę celtycką, tradycyjną muzykę irlandzką, szanty, folk, muzykę akustyczną i filmową. Godzinę później rozpocznie się kolejny mecz drużyny pracowników Urzędu Gminy w Obrowie, którzy tym razem zmierzą się z druhami i druhnami OSP Osiek nad WIsłą o Puchar Wójta Gminy Obrowo.

Mamy nadzieję, że muzyczne rozpoczęcie podgrzeje atmosferę i zachęci do gorącego dopingowania zawodników. Pracownicy urzędu mają za sobą udane spotkanie z ekstraklasową drużyną FC Reiter i emocji tego wieczoru na pewno nie zabraknie. Kapitanom obu drużyn ustalenie taktyki na ten arcyważny mecz od wielu tygodni spędza sen z powiek. Telefony z wiodących stacji sportowych na polskim rynku ciągle się urywają, ale nikt nie chce zdradzić tajemnic, przygotowanych specjalnie na ten mecz.

Na dalszy plan schodzą nadchodzące mecze kadry narodowej, tego dnia liczy się tylko spotkanie OSP Osiek nad Wisłą - Pracownicy Urzędu Gminy. 

Gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy i zapraszamy wszystkich naszych mieszkańców do wzięcia udziału w imprezie.

  • 25 WRZERSNIA 2022

Wróć

Przejdź do początku strony