Przejście do sekcji:

Treść strony - wrzesien

Rozstrzygnęliśmy konkurs sportowy – nowe wydarzenia dla naszych mieszkańców

Turniej Młodych Wojowników (kickbokserów), zawody w kolarstwie górskim dla uczniów szkół podstawowych oraz zajęcia z elementami karate dla całych rodzin – takie trzy wydarzenia gmina wesprze finansowo w ramach drugiego w tym roku otwartego konkursu na realizację zadań sportowych.

Gmina Obrowo rozstrzygnęła drugi w tym roku konkurs na realizację zadań sportowych. Na konkurs wpłynęły trzy oferty: od klubu kolarskiego Kometa Obrowo, z Akademii Karate Tradycyjnego Budo z Osieka nad Wisłą oraz od klubu kickbokserskiego A&W Team Obrowo.

Z dotacji gminnej w najbliższym czasie realizowane będą następujące wydarzenia sportowe:

Wyścig mtb – VI Mistrzostwa kolarskie szkół podstawowych gminy Obrowo

UKS Kometa Obrowo ma doświadczenie w organizacji wyścigów kolarskich – tak szosowych, jak i przełajowych nie tylko w naszej gminie. Jesienią br. klub zamierza zorganizować kolejny wyścig - na terenie Nadleśnictwa Dobrzejewice, w pobliżu tzw. Zakątka leśnego w Zawałach. W imprezie weźmie udział ok. 90 dzieci klas 4 – 8 ze szkół naszej gminy.

Gmina dofinansuje wyścig mtb kwotą 5 990,00 zł.

Aktywna rodzina – zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate tradycyjnego

Akademia Karate Tradycyjnego Budo z Osieka nad Wisłą poprowadzi od października do grudnia zajęcia sportowe z elementami karate dla całych rodzin. Projekt realizowany będzie w szkole w Obrowie dla grupy około dwudziestu mieszkańców (grupa będzie otwarta). Spotkania będą się odbywać we wtorki w godzinach popołudniowych.

Gmina dofinansuje program kwotą 2 520,00 zł.

Turniej Młodych Wojowników

A&W Team Obrowo wznowi organizację turnieju, który cieszył się dużym zainteresowaniem kickbokserów z całej Polski. Impreza odbędzie się w sobotę 5 listopada br. (z możliwością przedłużenia do 6 listopada) w szkole w Obrowie. W turnieju wezmą udział kadeci starsi i młodsi oraz juniorzy, dziewczęta i chłopcy, w różnych kategoriach wagowych. Organizatorzy spodziewają się około 100 uczestników.

Gmina dofinansuje turniej kwotą 4 158,00 zł.

Wszystkie trzy złożone oferty były poprawne i spełniały kryteria konkursowe. Szczegółowe wyniki konkursu znajdują się w poniższym pliku pdf.
 

Wróć

Przejdź do początku strony