Przejście do sekcji:

Treść strony - listopad

Życzenia z okazji Święta Pracowników Socjalnych

Przewodniczący Rady Gminy Obrowo Roman Skórski i radni oraz wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński i pracownicy urzędu składają życzenia pracowniczkom i pracownikom socjalnym z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Szanowni Państwo!

Głęboko szanując Państwa pracę i wyrażając za nią wdzięczność, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Zapewniamy, że każdego dnia doceniamy Państwa działania i zauważamy Państwa opiekę nad potrzebującymi. Niekiedy może brakuje czasu i sposobności, aby o tym powiedzieć.

Dlatego dziś chcemy podkreślić, że mamy świadomość, jak trudny to był dla Państwa rok. Doszło Państwu kilka nowych zadań, wśród których opieka nad gośćmi z Ukrainy była i jest chyba najbardziej wymagająca. Jak zawsze, wywiązują się Państwo ze swoich zadań wspaniale. W gminie Obrowo zawsze możemy na Was liczyć.

Wasza gotowość do pomocy, zorganizowanie i pracowitość mogą być wzorem dla wielu. Wasza cierpliwość nie ma sobie równych. Wiemy, jak dużo Was to kosztuje i bardzo za to dziękujemy. 

Jesteśmy szczęśliwi, że Was mamy.

Życzmy spokoju i jak najwięcej uśmiechu nie tylko dziś.

Pozdrawiamy serdecznie!


Przewodniczący Rady Gminy Obrowo Roman Skórski i radni
Wójt Gminy Obrowo Andrzej Wieczyński i pracownicy urzędu

Wróć

Przejdź do początku strony