Przejście do sekcji:

Treść strony - styczeń

Weekend w Obrowie

Sobotni marsz nordic walking w Smogorzewcu i niedzielny w Szembekowie, połączony z morsowaniem oraz ekumeniczny koncert w Toruniu z udziałem kilkudziesięciu artystów z naszej gminy – zapraszamy do spędzenia weekendu z gminą Obrowo.

Sobota 21 stycznia Dzień Babci

W sobotni poranek na wspólny, bezpłatny marsz z cyklu Nordic walking za uśmiech zaprasza jak zawsze Kazimierz Musiałowski, maratończyk, marynarz i radny. Zbiórka chętnych do wędrówek po naszych pięknych lasach o godz. 11.00 w Smogorzewcu przy ul. The Beatles 2.

O godz. 16.00 w toruńskim Ratuszu Staromiejskim rozpocznie się natomiast koncert ekumeniczny, będący częścią Tygodnia Jedności Chrześcijan. Podczas koncertu wystąpią prawosławni, protestanccy i katoliccy muzycy, a tych ostatnich reprezentować będą artyści z naszej gminy: Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna z Januszem Lewandowskim i schola Źródło. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Więcej informacji o koncercie z udziałem Źródła i Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej

Niedziela 22 stycznia Dzień Dziadka

Również niedzielny poranek jest w naszej gminie okazją do wspólnego spaceru z kijkami. Marsze co tydzień organizują panie z Koła Gospodyń Wiejskich Szembekowianki, które po spacerze morsują w jeziorze w Józefowie. Zbiórka śmiałków – rannych ptaszków o godz. 7.30 na skrzyżowaniu ulic Sarniej i Szczęśliwej. 

Wróć

Przejdź do początku strony