Przejście do sekcji:

Treść strony - marzec

Weekend w Obrowie

Kolejne spotkanie z okazji Dnia Kobiet, marsze nordic walking, rozgrywki w indywidualnym tenisie stołowym dorosłych oraz pchli targ – zapraszamy do nas na weekend.

Sobota 18 marca

Smogorzewiec

Nordic walking za uśmiech – nie ma soboty bez spaceru z kijkami, który organizuje i prowadzi maratończyk, marynarz i radny Kazimierz Musiałowski. Zbiórka chętnych o godz. 11.00 w Smogorzewcu przy ul. The Beatles 2.

Łążyn II

O godz. 14.00 w świetlicy wiejskiej w Łążynie II odbędzie się wspólna zabawa z okazji Dnia Kobiet. Czas umili gościom Osiecka Grupa Teatralno - Wokalna. Nie zabraknie naturalnie słodkiego poczęstunku przy kawie.

Zębowo

O godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Zębowie rozpocznie się ostatnia w tym roku wspólna zabawa z okazji Dnia Kobiet. Czas umili gościom Osiecka Grupa Teatralno – Wokalna oraz występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zębowie. Nie zabraknie naturalnie słodkiego poczęstunku przy kawie.

Niedziela 19 marca

Szembekowo

Tradycją stały się marsze nordic walking i morsowanie organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Szembekowianki. Panie zapraszają na wspólny spacer z kijkami w niedzielny poranek. Zbiórka o godz. 7.30 na skrzyżowaniu ulic Szczęśliwej i Sarniej. Po marszu morsowanie w jeziorze w Józefowie.

Brzozówka

Przed nami szósty otwarty turniej gminy Obrowo w indywidualnym tenisie stołowym dorosłych. Rozgrywki rozpoczynają się o godz. 10.00 w hali sportowej szkoły podstawowej w Brzozówce.

Sąsieczno

W świetlicy wiejskiej przy ul. Długiej 49 odbędzie się kolejny pchli targ. Będzie okazja sprzedać lub oddać to, czego nie potrzebujemy i zyskać to, co się nam przyda. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na Koło Gospodyń Wiejskich Sąsiedzkie klimaty z Sąsieczna. Pchli targ rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 13.00.

Wróć

Przejdź do początku strony