Przejście do sekcji:

Inwestycje

Aktualności:

 • Konwent Wójtów Gmin Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Gminie Obrowo

  Konwent Wójtów Gmin Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Gminie Obrowo

  W Daglezjowym Dworze w Sąsiecznie 19 czerwca odbył się Konwent Wójtów Gmin Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To już XLII posiedzenie, w którym uczestniczyli wójtowie i burmistrzowie gmin wiejskich z całego województwa.

   

  Czytaj więcej...
 • ZUS zaprasza na dyżury telefoniczne

  ZUS zaprasza na dyżury telefoniczne

  W dniach od 24 do 28 czerwca odbędą się kolejne dyżury telefoniczne z ekspertami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.  Podczas rozmowy ze specjalistami będzie można zapytać o świadczenie wychowawcze 800 plus, świadczenie 300 plus dla uczniów, certyfikaty i elektroniczne zwolnienia lekarskie na Platformie Usług Elektronicznych, jak zgłosić nianię do ubezpieczeń, czy założyć konto na PUE ZUS.

  Czytaj więcej...
 • ZUS zaprasza na konferencję i wystawę o historii ubezpieczeń społecznych w Polsce

  ZUS zaprasza na konferencję i wystawę o historii ubezpieczeń społecznych w Polsce

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Toruniu zaprasza na konferencję „Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)- konferencja nt. podejmowanych działań mających wpływ na ochronę środowiska”.  Spotkanie odbędzie się 25 czerwca w godz. 10-14.00 na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu, ul. Młodzieżowa 31a, sala wykładowa  B203.

   

  Czytaj więcej...
 • Jak przebiega budowa boiska i placu zabaw?

  Jak przebiega budowa boiska i placu zabaw?

  W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy plac budowy wielofunkcyjnego boiska sportowego i placu zabaw przy Zespole Szkół w Osieku nad Wisłą. Prace są na ukończeniu. W kwietniu br. zostały podpisane dwie umowy: pierwsza na budowę placu zabaw oraz druga – na budowę boiska wielofunkcyjnego. 

   

  Czytaj więcej...
 • Sportowa gala powiatu toruńskiego.

  Sportowa Gala Powiatu Toruńskiego.

  Starostwo Powiatowe w Toruniu w dniu 19 czerwca na hali sportowo-widowiskowej w Gronowie wyróżniło najlepszych sportowców i ich trenerów za osiągnięcia w roku 2023.

  Czytaj więcej...
 • Miłośnicy Islandii

  Miłośnicy Islandii

  To, że mamy w gminie wielu artystów i sportowców już wiemy. Teraz mieliśmy okazję poznać dwoje niesamowitych podróżników, którzy od wielu lat podróżują po całym świecie, a ich drugim domem jest Islandia. Małżeństwo z Osieka nad Wisłą zachęca mieszkańców do wspólnej eksploracji tego nordyckiego kraju. 

   

   

  Czytaj więcej...
 • Od lipca rusza nabór wniosków o 300 plus

  Od lipca rusza nabór wniosków o 300 plus

  Od 1 lipca ZUS zacznie przyjmować wnioski o dofinansowanie wyprawki dla ucznia z programu „Dobry Start” na nowy rok szkolny 2024/2025. Wnioski będą przyjmowane wyłącznie elektronicznie: przez aplikację mZUS, PUE ZUS, bankowość elektroniczną lub portal Emp@tia.

  Czytaj więcej...
 • Zasady dorabiania do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego

  Zasady dorabiania do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego

  Przejście na nauczycielskie świadczenie kompensacyjne nie musi oznaczać końca aktywności zawodowej. Kadra pedagogiczna może w dalszym ciągu pracować, ale pod pewnymi warunkami, aby ZUS nie zawiesił czy nie zmniejszył wypłacanego świadczenia. 

   

  Czytaj więcej...
 • Szkolenie dotyczące występowania licznych ognisk Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF)

  Szkolenie dotyczące występowania licznych ognisk Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF)

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dotyczące występowania licznych ognisk Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF)

   

  Czytaj więcej...
Przejdź do początku strony