Przejście do sekcji:

Treść strony - Kultura

Stronicowanie

 • Teatralne talenty z gminy Obrowo

  Teatralne talenty z gminy Obrowo

  Dziesięcioro utalentowanych młodych artystów z naszej gminy wzięło udział w XVIII Konkursie Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży. Czworo z nich zdobyło nagrody. Serdecznie gratulujemy!

 • Gminny wyjazd do bydgoskiej opery

  Gminny wyjazd do bydgoskiej opery

  Gminy Ośrodek Kultury w Obrowie zaprasza na wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na operę Czarodziejski flet. Spektakl odbędzie się w niedzielę 19 marca. Transport w obie strony zapewnia Urząd Gminy Obrowo. Bilety grupowe kosztują 35 zł od osoby (regularna cena to 60, 80 lub 90 zł). Zapisy przyjmuje Ewelina Mytlewska z GOK w Obrowie, tel. 697 083 076. Wyjazd z Osieka nad Wisłą planowany jest ok. godz. 16, a powrót ok. 22.30. Zapraszamy.

 • Kończymy karnawał występem orkiestry dętej Vabank

  Kończymy karnawał występem orkiestry dętej Vabank

  Mamy świetną wiadomość dla wielbicieli orkiestr dętych! Z kolejnym koncertem, tym razem karnawałowym, w niedzielę 19 lutego w Sąsiecznie wystąpi orkiestra Vabank. Jej charyzmatyczny kapelmistrz Waldemar Urbański jest mieszkańcem naszej gminy, podobnie jak flecistka Dobrosława Wierzbowska i saksofonista Michał Sobociński. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Słodką kawiarenkę zapewni KGW z Sąsieczna.

   

   

 • Miłość rośnie wokół nas - po walentynkowym koncercie

  Miłość rośnie wokół nas - po walentynkowym koncercie

  Artyści z gminy Obrowo przy akompaniamencie muzyków z gminy Obrowo zaśpiewali mieszkańcom gminy Obrowo podczas walentynkowego koncertu Miłość rośnie wokół nas. O słodki poczęstunek zadbały artystki kulinarne z Kół Gospodyń Wiejskich Dzikowianki i Stajenczynki, a nastrojowy, romantyczny wystrój przygotowały artystki dekoratorki – panie ze Szkoły Podstawowej w Obrowie. Koncert zakończył się bisami i owacjami na stojąco.

   

 • Rozmawiamy o współpracy sportowej i kulturalnej z władzami Golubia-Dobrzynia

  Rozmawiamy o współpracy sportowej i kulturalnej z władzami Golubia-Dobrzynia

  3 lutego br. w urzędzie miasta w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się pierwsze spotkanie władz miasta Golubia-Dobrzynia i gminy Obrowo. W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Mariusz Piątkowski, Wójt Gminy Obrowo Andrzej Wieczyński, Zastępca Wójta Joanna Zielińska oraz Radny Gminy Obrowo Kazimierz Musiałowski. Przedstawiciele gmin rozmawiali o szerokiej współpracy w dziedzinie sportu, kultury i rekreacji.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony