Przejście do sekcji:

Treść strony - Kultura

Stronicowanie

 • Dzień Mamy

  Dzień Mamy

  Z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń oraz pogody ducha, a także cudownych chwil pełnych uśmiechu i nieustającego zadowolenia ze swoich pociech.

 • Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka! Będzie kolorowo, zdrowo i sportowo!

  Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka! Będzie kolorowo, zdrowo i sportowo!

  Najkochańsze dzieci! W tym roku z okazji Waszego święta czeka na Was mnóstwo z atrakcji! Wójt Gminy Obrowo we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Biblioteką Publiczną w Dobrzejewicach i Klubem Sportowym „Orzeł Głogowo” zapraszają na gminny dzień dziecka, który rozpocznie się 3 czerwca o godzinie 11:00 na boisku sportowym w Głogowie.

   

 • Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Osieku n/Wisłą ogłasza nabór na rok szkolny 2023/2024

  Osiecka szkoła muzyczna rekrutuje i zaprasza na drzwi otwarte

  Do 5 czerwca można składać wnioski o przyjęcie do szkoły muzycznej w Osieku nad Wisłą, a 6 czerwca odbędą się przesłuchania wstępne. Szkoła naucza gry na fortepianie, wiolonczeli, skrzypcach, akordeonie, gitarze klasycznej, saksofonie, flecie poprzecznym, klarnecie, fagocie. 2 czerwca o godz. 17:00 odbędą się drzwi otwarte placówki, na które zapraszamy już dziś.

   

 • Serce dla serca Gramy dla Gabrysi

  Serce dla serca Gramy dla Gabrysi

  Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku zaprasza na kiermasz wypieków i koncert Osieckiej Grupy Teatralno Wokalnej, zespołu Metronom Live Band i wiele innych atracji (szczegóły na plakacie). Zapraszamy  21 maja 2023r. do Włocławka godzinya 15.00.

 • Koncert Krystyny Giżowskiej

  Koncert Krystyny Giżowskiej

  12 maja odbył się koncert Krystyny Giżowskiej zorganizowany przez radnego Jerzego Falkowskiego. Ponadczasowe utwory przypadły wszystkim do gustu. Nie brakowało chętnych, co włączyli się do wspólnego śpiewania popularnych i lubianych piosenek. Koncert z całą pewnością przywołał  wspomnienia. 
  Piosenkarka wystąpiła w piątkowy wieczór w Zajeździe Rytkówka w Obrowie.

 • Dzień Ryby

  Dzień Ryby

  Już w najbliższą sobotę 20 maja odbędzie się wielkie świętowanie Dnia Ryby! Zapraszamy nie tylko miłośników rybnego menu. Koła Gospodyń Wiejskich zadbają o przyjemności dla podniebienia. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.
  Wydarzenie obędzie się na Tarasie Widokowym w Stajenczynkach. Start godzina 17.00

 • Dzień Bibiotekarza i Bibliotek

  Dzień Bibiotekarza i Bibliotek

  Składamy najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju kultury i edukacji w gminie Obrowo. Życzymy, aby podejmowane działania przynosiły pożytek społeczności lokalnej, a wykonywana praca dawała radość, poczucie satysfakcji oraz coraz szerszą rzeszę czytelników.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony