Przejście do sekcji:

Treść strony - Kultura

Stronicowanie

 • Dzień Ojca

  Dzień Ojca

  Dla wszystkich Ojców w dniu ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz radości ze swoich pociech. Niech będą one dla Was zawsze wsparciem i powodem do dumy.

 • Półkoloniach w Gminie Obrowo z LGD "Podgrodzie Toruńskie"

  Półkolonie w Gminie Obrowo z LGD "Podgrodzie Toruńskie"

  Zapraszamy dzieci z obszaru LSR do udziału w półkoloniach w Gminie Obrowo! Bogaty program półkolonii: wyjście do kina, wyjście do Młyna Wiedzy, wyjście na Jump Arenę, kreatywne zajęcie, wyjazd do stadniny koni. Zachęcamy do udziału w projekcie!

 • Zjazd Seniorów Ochotniczych Straży Pożarnych w Grzywnie.

  Zjazd Seniorów Ochotniczych Straży Pożarnych w Grzywnie.

  Wójt Andrzej Wieczyński uczestniczył niedawno w miłym wydarzeniu jakim jest spotkanie ze strażakami seniorami. Uroczystość odbyła się w Grzywnie i miała podniosły charakter.   Był to czas na wspomnienia i wymianę wzajemnych doświadczeń dotyczących służby w Straży Pożarnej. Na spotkaniu pojawiła się również gminna Kapela im. Kamińskich, która wzbogaciła swoim występem spotkanie zasłużonych.

 • Powiatowy Konkurs na interpretację Poezji Dziecięcej „Czerwcowy Stragan Bajek”

  Powiatowy Konkurs na interpretację Poezji Dziecięcej „Czerwcowy Stragan Bajek”

  W środę uczestniczyliśmy w finale Powiatowego Konkursu na interpretację Poezji Dziecięcej „Czerwcowy Stragan Bajek”, organizowanym przez Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chełmży. Naszą gminę i bibliotekę reprezentowały uczennice kl. II ze Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą: Nina, Aleksandra i Lena.

 • Zabawa biegowa w rytmie muzyki Beatlesów

  Zabawa biegowa w rytmie muzyki Beatlesów

  Szanowni Rodzice, drogie Dzieci  
  Po raz kolejny spotkamy się w Smogorzewcu. Będzie nam miło gościć dzieci, które będą brały udział w zabawie biegowej w rytmie muzyki Beatlesów. Przedstawiamy Państwu informację o Imprezi

   

 • Gmina Obrowo dla dzieci: dzień dziecka kolorowy, zdrowy i sportowy!

  Gmina Obrowo dla dzieci: dzień dziecka kolorowy, zdrowy i sportowy!

  Co to był za dzień dziecka! Zgodnie z zapowiedziami było: kolorowo, zdrowo i sportowo. A wszystko to dla naszych dzieci. 

  O godzinie 10.00 rozpoczął się turniej piłki nożnej, który zorganizował Klub Sportowy „Orzeł Głogowo”. Dla dzieci czekały liczne, darmowe atrakcje.

   

 • Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka

  W Dniu Dziecka życzymy Wam Drogie Dzieci, by wszystkie Wasze pragnienia, nawet te najmniejsze, stawały się rzeczywistością. Szczęśliwego Dnia Dziecka!

   

 • Dzień Działacza Kultury

  Dzień Działacza Kultury

  Z okazji Dnia Działacza Kultury pragniemy podziękować Wszystkim  Twórcom życia kulturalnego w naszej gminie Obrowo. Doceniając Państwa codzienne działania w krzewieniu lokalnych tradycji oraz upowszechnianiu kultury wśród mieszkańców, życzymy zdrowia, sukcesów w życiu prywatnym i satysfakcji płynącej z wykonywanej pracy. Niech będzie ona niewyczerpalnym źródłem radości.

 • Wisła wciąga! W gminie Obrowo 

  Wisła wciąga! W gminie Obrowo 

  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizacjom biorącym udział w rejsie oraz projekcie Wisła Wciąga! w szczególności jej inicjatorom – Fundacji Wolna Wisła oraz Pracowni Zrównoważonego Rozwoju. Jesteśmy przekonani, że wspólne działania przedstawicieli sektora organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, osób indywidualnych oraz gminy sprawią, że rzeka będzie piękną i wyjątkową atrakcję dla nas wszystkich.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony