Przejście do sekcji:

Treść strony - Kultura

Stronicowanie

 • Święto Niepodległości w gminie Obrowo

  Święto Niepodległości w gminie Obrowo

  Narodowe Święto Niepodległości to święto, które corocznie obchodzimy w dniu 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy 11 i 12 listopada na Gminne Obchody Święta Niepodległości. Każdy znajdzie coś dla siebie szczegóły na plakatach.

 • Moja pierwsza odyseja kosmiczna

  Moja pierwsza odyseja kosmiczna

  W ramach współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Toruniu, zaprosiliśmy naszych najmłodszych mieszkańców wraz z rodzicami na spektakl dla najnajów (dzieci 0-24 miesiąca życia). „Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to multisensoryczna podróż po kosmosie.

 • Koncert " Zaduszki Jazzowe"

  Koncert " Zaduszki Jazzowe"

  Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Osieku nad Wisłą serdecznie zaprasza na Koncert " Zaduszki Jazzowe",  który odbędzie się już 2 listopada 2023r. o godz. 18.00 w sali koncertowej szkoły. 

 • Koncert z okazji Dnia Papieskiego

  Koncert z okazji Dnia Papieskiego

  Dzień Papieski przypadał w tym roku 15 października. Z tej okazji Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna wraz ze scholą Źródło przygotowała koncert, na który zaprosiła mieszkańców gminy Obrowo w sobotę 14 października.

 • VI Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych

  VI Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych

  Za nami 6 edycja Przeglądu Chórów i Zespołów Senioralnych .Wspólne muzykowanie, integracja, możliwość zademonstrowania swoich umiejętności – to przyciąga (nie tylko) seniorów. Wydarzenie rozpoczął występ mieszkańca naszej gminy - Andrzeja Kubackiego, uczestnika The Voice Senior 4.

 • Strażacy zapraszają na piknik! 

  Strażacy zapraszają na piknik! 

  W programie: koncert Bayer Full, zabawa z DJ-em, przekazanie quada, pokazy strażackie, strzelanie z łuku, dmuchańce, słodki poczęstunek i więcej... 
  Poniżej przedstawiamy plakat i mapę z miejscami parkingowymi.

 • Piknik dla Gabrysia

  Piknik dla Gabrysia

  Serdecznie zapraszamy na Piknik charytatywny dla Gabrysia, który odbędzie się 7 października 2023r. w godzinach od 11.00 do 14.00 w ZS w Dobrzejewicach.

 • Po Wiśle flisacką łodzią

  Po Wiśle flisacką łodzią

  Stowarzyszenie „Nasze Silno”, w sobotę 23 września zorganizowało kolejny Wiślany Festyn Przyrodniczy, który odbył się przy ul. Widokowej w Silnie, celem którego była promocja „Wiślanej ścieżki przyrodniczo-historycznej”. 

Stronicowanie

Przejdź do początku strony