Przejście do sekcji:

Treść strony - Kultura

Stronicowanie

 • Z rowerem po Wiśle

  Z rowerem po Wiśle

  W ubiegłą sobotę odbyła się wycieczka rowerowa z rejsem po Wiśle. Jest to nowy produkt turystyczny, który oferuje przejazd trasą rowerową, zwiedzanie, rejs łodzią oraz piękne krajobrazy, a także dziedzictwo kulturowe związane z Wisłą.

   

 • Warsztaty muzyczne w Łodzi

  Warsztaty muzyczne w Łodzi

  Dzieci i młodzież z naszej gminy wzięły udział w całodniowych warsztatach muzycznych, które odbyły się w Łodzi. Miały okazję doskonalić umiejętności wokalne, instrumentalne oraz taneczne pod okiem profesjonalnych muzyków z zespołu Mocni w Duchu.

   

 • Wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY”

  Wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY”

  W niedzielne popołudnie 12 maja odbyło się spotkanie z poezją. Zaprezentowano wiersze z kolejnego autorskiego tomiku wierszy pt. „W cieniu brzozy” Hanny Stroińskiej.

   

 • Wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY”

  Wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY”

  Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić już 12 maja nie tylko miłośników wierszy na wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY” i spotkanie z autorką Hanną Stroińską. Gdzie? Świetlica Wiejska w Sąsiecznie,  godzina 17.00. ZAPRASZAMY!

 • Członkowie Osieckiego Klubu Kultury wyrecytowali nagrody

  Członkowie Osieckiego Klubu Kultury wyrecytowali nagrody

  Pięcioro uczestników zajęć w Osieckim Klubie Kultury wzięło udział w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim. „Poetycka podróż po krainie poezji Młodej Polski  i dwudziestolecia międzywojennego”, który  odbył się 19.04.2024r. w CKU w Gronowie.

 • Mieszkanki gminy Obrowo, Agnieszka Jabłońska i Ewelina Mytlewska laureatkami Nagród Zarządu Powiatu Toruńskiego

  Agnieszka Jabłońska i Ewelina Mytlewska laureatkami Nagród Zarządu Powiatu Toruńskiego

  Dnia 17 kwietnia br. Zarząd Powiatu Toruńskiego przyznał wyróżnienie w kategorii ,,Twórczość artystyczna” za całokształt działalności Agnieszce Jabłońskiej oraz nagrodę główną w kategorii ,,Upowszechnianie kultury” za całokształt działalności Ewelinie Mytlewskiej, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.

   

 • Z piosenką przez świat… 

  Z piosenką przez świat… 

  6 kwietnia w Klubie Wojskowym Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu odbył się XII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej „Z piosenką przez świat”, w którym udział  wzięła gminna młodzież.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony