Przejście do sekcji:

Treść strony - Oświata

Stronicowanie

 • Muzyczna rekrutuje 

  Muzyczna rekrutuje 

  Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do podjęcia nauki w Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Osieku nad Wisłą. Już 24 maja odbędą się drzwi otwarte, na które serdecznie zapraszamy!

   

 • Podsumowujemy gminny projekt Wyższe Kompetencje Uczniów

  Podsumowujemy gminny projekt Wyższe Kompetencje Uczniów

  W związku z rozliczeniem projektu "Wyższe kompetencje uczniów -  sukces w przyszłości. Kompleksowy system wsparcia 5 szkół podstawowych z Gminy Obrowo", przedstawiamy najważniejsze informacje na temat działań, jakie zostały podjęte, w tym finansowanie, doposażenie szkół, przeprowadzenie dodatkowych zajęć dla uczniów oraz cykl szkoleń dla nauczycieli. 

   

 • Problem przemocy w szkole – film interaktywny

  Problem przemocy w szkole – film interaktywny

  W związku z szerzącym się zjawiskiem przemocy wśród dzieci z terenu gminy Obrowo, które jest jednym z trudniejszych problemów w szkołach, członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Obrowie - działających z ramienia Wójta Gminy Obrowo - zakupili film interaktywny dotyczący przemocy.

 • Co znajdzie się na boisku przy osieckiej szkole? 

  Co znajdzie się na boisku przy osieckiej szkole? 

  Mamy projekt na boisko wielofunkcyjne przy szkole w Osieku nad Wisłą. W trakcie jest również postępowanie przetargowe na realizację powyższej inwestycji. W skład boiska wchodzą: boisko do piłki ręcznej,  2 boiska do koszykówki, 2 boiska do piłki siatkowej, czterotorowa, 60-metrowa bieżnia prosta, skocznia w dal z 22-metrowym rozbiegiem. Boisko będzie oświetlone i ogrodzone. Zostaną zamontowane również piłkochwyty.  Po obu stronach boiska znajdą się trybuny. 

   

 • Co znajdzie się na placu zabaw przy osieckiej szkole?  

  Co znajdzie się na placu zabaw przy osieckiej szkole?  

  Jest projekt na plac zabaw przy szkole w Osieku nad Wisłą, a na wczorajszej sesji zostały zwiększone środki, by możliwe było podpisanie umowy z wykonawcą. Jak będzie wyglądać plac zabaw? Będzie kolorowo i bezpiecznie!Wykonana zostanie również nowa, bezpieczna nawierzchnia jako teren zielony (trawa), pod urządzeniami i w obrębie stref znajdą się maty bezpieczne. Pod zjazdem linowym wykonana zostanie nawierzchnia z piasku, a teren zostanie ogrodzony.

 • Miłość niejedno ma imię

  Miłość niejedno ma imię

  W środę 6 marca w Zespole Szkół w Brzozówce odbył się Pierwszy Gminny Przegląd Piosenki pn. „Miłość niejedno ma imię" organizowany dla uczniów szkół podstawowych.

   

 • Presley i OGTW wystąpili dla naszych mieszkańców

  Presley i OGTW wystąpili dla naszych mieszkańców

  W sobotę w Osieku nad Wisłą oraz w Obrowie odbyły się kolejne uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Na sali gimnastycznej przy szkole w Osieku nad Wisłą  wystąpił zespołu The King’s Friends, który gra muzykę poświęconą pamięci legendarnego Elvisa Presleya. Natomiast Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna wystąpiła w Obrowie
Stronicowanie

Przejdź do początku strony